2737
2739

سلام دوستان من خیلی مطلب توی تل گرام دارم کانال های زیادی ساختم . ولی با این اوضاع فیل تر ینگ . مجبورم انتقال بدمشون

بنظرتون کدوم برنامه رو نصب کنم بهتر از همه است ؟

سروش

بله 

یا .. کدوم ؟ 

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

ببینید بدون شک پیام رسان گپ از همه بهتره چون بقیه فقط پیام رسان هستن و فقط میشه گروه و کانال ساخت اما در گپ به غیر از ساخت کانال و گروه امکانات فراوانی وجود داره مثل در اینده قراره کارت سوخت مجازی بهش اضافه بشه تا بدون کارت سوخت و تنها با گوشی بتونی بنزین بزنی یا بتونی باهاش از فروشگا ها خرید کنی چون کیف پول داره گپ . یا مثلا سامانه هلال احمر توش هست میتونی هر جا کمک خواستی تو زلزله یا سیل درخواست کمک کنی از هلال احمر و مپ برای هلال احمر ارسال میشه و میان کمکت و از امکان دیگه اش میتونم ساخت فروشگاه ساز رو نام ببریم یعنی میتونی توش یه فروشگاه بسازی که شباهت بسیاری به یک کانال داره اما اسمش فروشگاس و میتونی توش اجناس رو بفروشی درگاه پرداخت هم داره بخوام از امکاناتش بگم زیاده مثلا تماس صوتی داره تماس تصویری تو این هفته میخواد بهش اضافه شه یا قراره بهش سکرت چت یا همون چت خصوصی اضافه شه بهش یا اگر کانال داشته باشی برات توش تبلیغ میزاره و پول تبلیغ رو بهت میده البته باید تیک "نمایش تبلغ درکانال" را فعال کنید بدون شک گپ بهترین هست چون یک پلتفرم به حساب میاد و از همه بهتره

ببینید بدون شک پیام رسان گپ از همه بهتره چون بقیه فقط پیام رسان هستن و فقط میشه گروه و کانال ساخت ام ...

ممنونم از پاسخ کاملتون

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا