2737
2739
عنوان

همین اول صبحی روزم خراب شد😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1085 بازدید | 64 پست

خدایا خب عزیزم ما ک شوهرت یا فامیلش نیستیم ک خجالت بکشیو نگی وقتی تاپیک زدی یعنی میخای بگی پس باید ب شعور مخاطب احترام بذاری هرچند حالت بد باشه

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چنان گفت پشیمونم که گفتم این حتما خیانت کرده 😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣

والا

خدایا شکرت که نی نی مو بعد دوسال تو دلم گذاشتی😍ازت میخوام هیچکس بخاطر بچه چشاش خیس نشه                   لطفا شما هم واسه به سلامت دنیا اومدن بچم یه صلوات مهمونم کنید🥰🥰🥰

مثلا الان دستات از پشیمونی میلرزه  نمیتونی 5-6 خط تایپ کنی ؟
من چون خیلی پشیمونی و نگران سلامتیتم که از اینهمه پشیمونی و استرس بلایی سرت نیاد برات گزارش زدم   

♥خدایا خودت مراقب من و عزیزانم باش♥...
2728
چنان گفت پشیمونم که گفتم این حتما خیانت کرده 😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣

من هرچی فکر میکنم برا این وقت صبح جز فحش به خانواده شوهر چیزی به ذهنم نمیاد😁

که تازه اونم کار بدی نیست عادیه اینجا😁😁

جبران کن اگر غیرقابل جبرانه فراموش کن چون کاری ازت برنمیاد ِ.اگر به کسی خسارتی زدی حتما برو پیداش کن ...

کاش همه مثل شما بودن نه اینکه یه پستایی بزارن ک عوض اینکه حال آدم خوب شه بدتر شه نمیدونستم واقعا

نمیدونم چی بگم🤦‍♀️فقط ازخدا میخوام تاوقتی ک ذوقشو دارم به ارزوم برسم😍
منم اول صبحی روزم خراب شد با دخملی😖 به همه چی حساسیت داره کل بدنش کهیر زده نشستم میخارونمو و پماد م ...

یچیز خنک که حساسیت نداشته باشه مثل خیار یا هندونه بمال به پوستش 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2738
منم اول صبحی روزم خراب شد با دخملی😖 به همه چی حساسیت داره کل بدنش کهیر زده نشستم میخارونمو و پماد م ...

اگر بالای دوسال هست مخلوط سدروماست رو امتحان کن واقعا برای کهیر و الرژی اثربخشه خارش رو کلا قطع میکنه و التهاب روکم میکنه 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
کاش همه مثل شما بودن نه اینکه یه پستایی بزارن ک عوض اینکه حال آدم خوب شه بدتر شه نمیدونستم واقعا

دیگه عصه نخور همه ادما اشتباه میکنن اما اونایی انسانن که عذرخواهی و جبران میکنن

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

این چیزا واسه هر زن و شوهری پیش میاد وقتی اومد خونه بشین صحبت کن باهاش و معذرت خواهی کن

دوستان گلم خوشحال میشم از کارهای من دیدن کنید.آدرس پیجم baftanihaye.rangarang⚘⚘🌼🌼
یچیز خنک که حساسیت نداشته باشه مثل خیار یا هندونه بمال به پوستش 

کمی اخلاقی هم حساسه.‌خیلی اجازه نمیده😞 به زور مماد و شربت هیدروکسی زین بهش میدم. اسیر شدم باش.‌خودشم طفلی در عذابه

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2706