2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وای منم الان این علایمو دارم! بجز خارش سر!  اما بی بی چکم منفیه! ده روز دیگه موعدمه جلوگیری ب ...

اووو تازه ده روز دیگه موعدته...صبر کن معلومه الان بیبی چک منفی میزنه...من دو روز مونده بود به موعدم بیبی چکم منفی بود ولی آزمایش خونم مشکوک بود که روز موعدم بیبی چکم مشکوک و آزمایش خونم مثبت زد

2731
   اگه دوست داری باردار باشی ، ایشالله

من جلوگیری داشتم! نمیدونم دو هفته است ریخته بهم بدنم! 

با جلوگیری کردن یعنی نمیخواستیم دیگه! 😁 

اما اینطور هم نیست بگم وااای چرا مامان شدم! 

سقط کردم بهمن! میخواستم برم پیگیری ک الان این علایم رو دارم! 

وای منم الان این علایمو دارم! بجز خارش سر!  اما بی بی چکم منفیه! ده روز دیگه موعدمه جلوگیری ب ...

سه چهار روز بعد از موعد پریودیم بیبی چکمم مثبت زد

منم این علائمو تا قبل از پریودی داشتم ولی نمیدونستم باردارم

شاید باشی انشالله

زیاد بهش فکر نکن

اوایل اقدام همش تو این فکر بودم که این ماه باردار میشم ولی نمیشدم

یادمه پیش خودم گفتم قرار باشه که بشم میشم توکل بخدا انقدر بیخیال بودم که کلی برنامه سفر گذاشته بودم اصلا تو فازش نبودم 

یعنی راستشو بخوایی منصرف شده بودم

که فهمیدم  شش هفته و 4 روزمه

2738
اووو تازه ده روز دیگه موعدته...صبر کن معلومه الان بیبی چک منفی میزنه...من دو روز مونده بود به موعدم ...

اره میدونم الان نشون نمیده! 

اما اعصابم خرده! چون قبلا سقط داشتم! میترسم کارامو روی روال انجام بدم! میگم اگر باشم باز سقط میشه! 

میدونی لنگ در هوا موندم! 

این گشنگی و درد ها زیر دل و سینه دو هفته است باهامه! 😐😶 یعنی اگر امروز شروع شده بود میگفتم بخاطر نزدیکی ب تایم پریوده! اما خیلی زودتر شروع شده

زیاد بهش فکر نکن اوایل اقدام همش تو این فکر بودم که این ماه باردار میشم ولی نمیشدم یادمه پیش خو ...

اگر با منی! 

بگم اره واقعا بیخیال بودن خوبه اما من جلوگیری داشتم سقط هم همینطور! موندم تو کار خدا! 😁

2706