2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مشهود ترینش عقب پریود نشدن

البته من خودم تا شش هفته ی اول نمیدونستم و لک بینی داشتم فکر میکردم چون مسافرت رفتم تاثیر غذاهاست و همش میگفتم امروز و فردا پریود میشم

من هفته 4 دل پیچه معده درد داشتم که نمیدونستم باردارم 

قطع شد از هفته 7 به بعد بیچاره شدم از حالت تهوع و استفراغ نفس تنگی تا اخر بارداری

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

من علائم بارداریم یکیش معده درد شدییییید بود که هرچی میخوردم سیر نمیشدم هروقت هیچی نمیخوردم معده ام درد میگرفت...یه وقتایی سوزش معده داشتم...

یکیشم خارش موهای سرم بود😂😂😂اینقد که اوایل فکر کرده بودم شپش گرفته سرم هرچی پیگیر میشدم هی هیچی نبود...بعدشم حساسیت سینه هام بود که بعضی وقت ها گز گز میکرد و نوکشون میسوخت

اینا علائم من بود خوشبختانه به غیر از معده درد ویار و اینا نداشتم

فعلا هیچی..غیر عقب افتادن پری...

بادشکم....

کم کم احساس سنگیمی تو رحم...

گشنگی یا شایدم سیری...

کمردرد...

حالت تهوع...

نفخ...

یبوست..

احساس پریود،شدن

اینا مال ماه دوم ب بعده

کله پدر هر چی آدم بیخیال و‌ بی توجه ر........😎🙄
من علائم بارداریم یکیش معده درد شدییییید بود که هرچی میخوردم سیر نمیشدم هروقت هیچی نمیخوردم معده ام ...

وای منم الان این علایمو دارم! بجز خارش سر! 

اما بی بی چکم منفیه! ده روز دیگه موعدمه

جلوگیری با کاندوم داشتم! 

ب نظرت منم نی نی دارم؟ 

سلام عزیزم . منم الان ۶ هفته باردارم . حالت تهوع و گاهی اوقات گلاب به روت استفراغ . سرگیجه شدید ، دل درد ، کمر درد ، به بوهای اطرافم خیلی حساس شدم به شدت . بوی غذا بهم میخوره دلم میخواد ولی نمیتونم بخورم خیلی زیاد که بخورم ۴ تا قاشق . فشارمم پایینه و بی حسم . البته من ۴ روزه فهمیدم باردارم ولی خب داشتم این علائمو. مخصوصا سرگیجه و بی حسی رو اوایل زیاد داشتم 

من لکه بینی اصلا نداشتم

2706