2737
2739
عنوان

روحم جدا شده بود الان. یعنی مرده بودم😰

| مشاهده متن کامل بحث + 782 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه همون هر جا که هستیم غریب هستیم.

بعد هم دور از جون وقتی خدا تصمیم بگیره یکی بره یکی بیاد. اینها دست ما نیست.

توکل به خدا کن و به اینها فکر نکن. سایه ات بالای سر بچه ات باشه.

خواب ندیدی؟ بعضیا خواب میبینن مردنا

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
2731
نمرده بودی دوست من صرفا بین خواب و بیداری چندلحظه معلق شدی پاشو یه چای نبات بخور برو دنبال زندگی دیگ ...

وای وحشتناک بود بهش فکر میکنم

شروع رژیم دکتر کرمانی . تاریخ ۱۵.۲.۹۹ .وزن ۱۰۳ و ۳۰۰ گرم                وزن دوم ۹۶ تاریخ ۱. ۴. ۹۹
منم چندشب پیش جسممو رو تختم دیدم و از بالا نگاش میکردم، ب سرعت برق روحم برگشت تو جسمم....  ولی ...

یکبار دیگه هم اینجور شده بودم اما حسم این مدلی نبود این خیلی ترسناک بود

شروع رژیم دکتر کرمانی . تاریخ ۱۵.۲.۹۹ .وزن ۱۰۳ و ۳۰۰ گرم                وزن دوم ۹۶ تاریخ ۱. ۴. ۹۹
2738
 وای وحشتناک بود بهش فکر میکنم

اینقدر ضعیف نباش مادری تنها هم هستی قوی باش دل شیر داشته باش 

همه دست کم توی کل عمرشون یکبار این حالتا رو تجربه میکنن حالا یکی ادم پشت درمیبینه یکی خودشو میبینه یکی فلج خواب میگیره و انواع گزارشات عجیب غریب 

به نظر من انرژی بیش از حد روح با قدرت بی نهایت مغز گاهی دست به دست هم میدن داستان درست میکنن

اگر مدام حالت هات تکرار شد برو روانپزشک اما یکی دوبار که عادیه

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
ولي اگه درباره چيزي ك ميگي مطمئني حتما برو دكتر زود

چه دکتری برم؟ من یکم مشکلات فلبی دارم

یکبار دیگه هم اینجور شده بودم اما حسم این مدلی نبود این خیلی ترسناک بود

کاری نداره ک

زنگ بزن ی مجتهد واسش توضیح بده... 

اون هم بهت راهکار میده، هم اصلا علتشو میگه، همم ارومت میکنه.. 

صلوات میفرستین برای حاجتم 😞 
اول یه ازمایش کامل خون دکتر بنویسه برات و بعدشم یه قلب برو  چکاپ بشو.  به این موضوع امروز ...

قلبم دریچه هاش ضخیمه و تحت نظرم

2706