2733
2734

دارم گریه میکنم حالم خیلی بده یه ربع پیش چشمامو باز کردم دختر کوچولوم روبروم خواب بود خواستم بیدار نشه یواش برم دستشویی احساس سر بودن میکردم خواستم دستمو بلند کنم یهو دیدم دستم رو زمینه اما من بالا میدیدمش بلند شدم دیدم خودم کنار دخارم خوابم  هنگ کرده بودم خیلی وحشتناک بود فقط خدارو قسم دادم و گریه کردم دوباره خوابیدم روبرو دخترم یه لحظه یه لرزشی بدنم گرفت و تونستم تکون بخورم. بچه ها یعنی مرده بودم؟ حالم خیلی بده نمیتونم جلو اشکامو بگیرم من اینجا غریبم اگه مرده بودم بچم چی میشد😔

شروع رژیم دکتر کرمانی . تاریخ ۱۵.۲.۹۹ .وزن ۱۰۳ و ۳۰۰ گرم                وزن دوم ۹۶ تاریخ ۱. ۴. ۹۹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نمرده بودی دوست من صرفا بین خواب و بیداری چندلحظه معلق شدی پاشو یه چای نبات بخور برو دنبال زندگی دیگه هم بهش فکر نکن 

مرگ مگه شوخیه که با التماس درخواست ازش برگردیم 

یه مسیر کاملا یک طرفه ست که به موقع خودش همه ازش رد میشیم 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

منم چندشب پیش جسممو رو تختم دیدم و از بالا نگاش میکردم، ب سرعت برق روحم برگشت تو جسمم.... 

ولی واقعا نترسیدم، نترس همه تجربه کردن یکبار تو زندگیشون... 

صلوات میفرستین برای حاجتم 😞 
2738
بله😶😶😶😶

وای خیلی حالم بده برام دعا کن دخترم خیلی کوچیکه بهم احتیاج داره😭

شروع رژیم دکتر کرمانی . تاریخ ۱۵.۲.۹۹ .وزن ۱۰۳ و ۳۰۰ گرم                وزن دوم ۹۶ تاریخ ۱. ۴. ۹۹

شايد خوابـ ديدي 

خيلي وقتـا خوابي ك ميبينيم شبيه واقعيتـه

من شبايي ك سردمه خوابـ ميبينم پاشدم رفتم كولرو خاموش كردم واقعا حس ميكنم تو بيداري بوده

صب ميبينم نه تو خواب بودم

توام همين جوري شدي

اصن نگـران نباشيآ

🧚‍♀️👠مَــن قـِرتي تــَريــن دُخـتـَرِشَــهـرَمـ👠🧚‍♀️🧲
عزيزم شايد خواب و بيدار بودي رويايي چيزي ديدي به نظرم بازم بخواب بلند شي بهتر ميشي...

میترسم دوباره بخوابم

2706