2737
2739
عنوان

دردام دوباره قطع شدن😥😥😥😥😥😥

270 بازدید | 28 پست

دیروز سه ساعت کمر درد شدید داشتم. همش منتظر انقباضا بودم با خودم میگفتم امروز صبح نی نی بغلمه 😋 دیروز بعد سه ساعت درد انگار نه انگار که دردی بوده و اروم شدم. شمام برا روزای اخر اینطوری بودید؟ دردای کمر و شکم داشتید؟ پس کی نی نی میاد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واي خدايـاآ دلم خواس چه حس قشنگيهـ😍😍😍 من مجردم ولي عاشقِ بچه م  عكس بي بي چكـ ميبينم قش مي ...

الهی. انشالله زود زود مامان بشی. البته دو سه سالی نی نی نیار با شوهرت عشق دنیارو بکن

اره من که خیلی هم داشتم وای تازه پسرم چهار روز دیرتر به دنیا اومد وقتی نصف شب دردم گرفت و تایم گرفتم دیدم منظمه تایه ساعت به هیچکس هیچی نگفتم گفتم الکیه ولی بعد دیدم نه تموم نمیشه بعدم مال من که دردش خیلی شدید تر بود اصلا باماه دردا قابل قیاس نبود

دلتون بی غم🌹

اواخر بارداری این اتفاق میوفته امادرداصلی طوریه که هرچی زمان بگذره شدیدترمیشه ودیگه نمیتونی طاقت بیاری،مثلااولش هریک ساعت دردکوچیک میگیره بعدمیشه هرنیم ساعت دردش بیشترمیشه تاوقتی که فاصله دردهاخیلی نزدیک میشه وزمان زایمان میرسه،درضمن تواین فاصله که دردقطع میشه اصلاانگارنه انگاردردی بوده 

2738

انشاالله به سلامتی بگذرونید این روزهارو

40هفته تمامید یعنی الان؟

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍۱۲بهمن۷۷.۵  ۱۹بهمن ۷۶.۹😩26بهمن۷۶.۱  ۳اسفند۷۵.۴۵😍هدف اول75هدف دوم70هدف سوم65امیدوارم موفق و ادامه دار باشه...
الان تاریخ سونو اول که ۴ تیر بوده هستم. طبق سونوی اخر هفت تیر طبق پریود ۶ تیر. پس کی میشه این زایما ...

عزیزم پاشو برو کلی پله بالا پایین کن شربت زعفرونم بخور یه موزیک شادم بزار حساااابی قرش بده ایشالا که زودتر دردت بگیره بری برای زایمان به سلامتی😍

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔
اره من که خیلی هم داشتم وای تازه پسرم چهار روز دیرتر به دنیا اومد وقتی نصف شب دردم گرفت و تایم گرفتم ...

عزیزم مثل دیروز من بودی. منم تا یه ساعت و نیم نه به مامانم گفتم نه شوهرم. شوهرم که خیلی میترسه

فکر میکنه الان دردم گرفت دو دقیقه بعد بچه متولد میشه

الهی. انشالله زود زود مامان بشی. البته دو سه سالی نی نی نیار با شوهرت عشق دنیارو بکن

عشقـم يعني الان شما طبيعي هستين درسته؟

🧚‍♀️👠مَــن قـِرتي تــَريــن دُخـتـَرِشَــهـرَمـ👠🧚‍♀️🧲
بله طبیعی. دکترم میگه اگه نتونستی سزارین. ولی همش میگه خوبه میتونی. نگرانم بخدا😐😐😐😐

منم مثل تو درد نداشتم اصلا آخر ۴۰ هفته سز شدم دقیقا همین امروز ۴ تیر ۹۶😍😍😍

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔
عزیزم مثل دیروز من بودی. منم تا یه ساعت و نیم نه به مامانم گفتم نه شوهرم. شوهرم که خیلی میترسه &nbs ...

من اخرین تاریخ که پسرم میتونست به دنیا بیاد چهار دی بود ولی اقا هشتم به دنیا اومد انقدر خسته بودم از وضعیتم که خدا میدونه همه هم میگفتن بچت درشته طبیعی زایمان نمیکنی و خب خدارو شکر طبیعی بودم

دلتون بی غم🌹
2706