2737
2734
عزيزم چرا نداره ما الان شخصيت وابسته به مردا داريم نميتونيم بدون اونا از زندگي لذت ببريم خيلي جاها ت ...

خب این بد نیست من بدون شوهرم نمیتونم جایی برم و بالعکس شوهرم بدون من نمیتونه جایی بره این نشون دهنده وابستگیمون بهمه نه جنس اول و دوم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم باید بهش یاد داد تنها سفر نره تنها زندگی نکنه چون زن تنها یا بهتر بگم موجود که جنسیتش ماده باش ...

‌‌س این همه زن که شغل های بالا دارن یا تنها مهاجرت میکنن یا تنها میرم شهر و کشور دیگه زن نبودن؟

نه اما استقلال رو یاد میگیرن این که بار کل زندگی رو دوششون باشه

اخه با تنها زندگی کردن؟؟ خب هر موقع ازدواج کردن استقلال رو یاد بگیرن 

تنهایی که اصلا خوب نیست کلی بیماری روحی روانی با خودش همراه داره

2731
چرا تنها نباشه ميتونه تنها باشه و اينقدر قوي باشه كه كسي جرات نكنه اذيتش كنه 

خب منم همینو میگم اینقد باید  از اولش باید قوی باشه که بتونه راه درستو انتخاب کنه‌ . چندهزارتا دختر هستن که تنها زندگی. میکنن؟ولی پنهونی با یه نفر مرد رابطه دارن؟خیلی خیلی هستن. چون یاد نگرفتن از اولش قوی باشن چون به موجود دیگه محتاجن. حتی اگه باهاش زندگی نکنن

خب این بد نیست من بدون شوهرم نمیتونم جایی برم و بالعکس شوهرم بدون من نمیتونه جایی بره این نشون دهنده ...

اگه واقعا نمیتونین این کارو بکنین حتی در مواقع اورژانسی مشکل دارین

این که زن و شوهر دیگه تنها مثلا سفر تفریحی نمیرن علتش با خاطر دقیقا زندکی مشترک و اصولی که بهتره رعایت بشه هست نه این که نتونن

که اگه نتونن نرمال نیست

لازم نیست به دخترامون یاد بدیم تنها زندگی کردن بهتره یا تنها مسافرت رفتن بیشتر خوش میگذره

به نظر من منظور این مطالب این بود که به دخترامون بفهمونیم برای خوشحال بودن و موفق بودن منتظر اجازه کسی نباشن

تو جامعه ما دخترا رو جوری بار اوردن که منتظرن یکی بیاد و ببرتشون و اینا رو به ارزوهاشون برسونه یاد اون جکه افتادم که دختر تا خونه باباشه بهش میگن هروقت شوهرکردی هرکار دلت خواست میتونی بکنی وقتی هم که شوهر کرد شوهره بهش میگه تینجا خونه بابات نیست که هر غلطی دلت خواست بکنی!!!!! دقیقا وضعیت زنای ما الان همینه فقط تعداد معدودی هستن که حالا با تربیت درست ویا نیروی ارادی خودشون تونستن بدون تکیه به همسر روی پای خودشون باستن 

از اونور بوم نیافتیم یعنی اینکه تعادل داشته باشیم تو کارامون و عقیده هامون

چرا ی دختر نباید آزادانه بتونه تو این جامعه بخنده و خوش باشه؟ چرا به پسرامون یاد نمیدیم که نگاه بد به جنس مخالف نداشته باشن چرا یاد نمیگیریم که رو طرز فکر پسرا و مردامون کار کنیم ، همیشه ایراد از طرف دخترا نیست

خانما خیلی از بلاهایی که سرمون میاد تقصیر خودمونه!!!!

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی..💏
2738

من دخترم 4 ماهشه  هرگز نمیزارم بادعقایدی که خودم بزرگ شدم بزرگ بشه هرگز هرگز یادش میدم مردا به اون نیاز دارن بزا زندگی نه زنا یادش میدم هرکاری عقلش گفت درسته بکن نه هرکاری خاله زنکا میگن و اگه بکنه زشته حرف در میارن یادش مبدم ازدواج اختیاری میتونه ازدواجم نکنه اما شریک زتدکی داشته باشه 

میشه لطف کنید برا روح برادرام صلوات بفرستید😢😙
‌‌س این همه زن که شغل های بالا دارن یا تنها مهاجرت میکنن یا تنها میرم شهر و کشور دیگه زن نبودن؟

زن بودن. اماچندتاشون مورد تجاوز مردها قرار گرفتن؟چندتا از مردها کمک گرفتن و موفق شدن؟باید قوی بودن رو به نسلمون یاد بدیم. قوی بودن مهم ترین بخش تربیتیه

طرز فکر جدیدی که متاسفانه داره ذره ذره به جامعه تزریق میشه. زن ها رو از جایگاه والا و مهم مادری همسر ...

حقوق برابر ظلم به زنه...ما اگه خواهان حق و حقوقمون هستیم چرا چیز بالاتر رو نخوایم؟

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

من هیچ وقت تنها سفر نرفتم و تنها زندگی نکردم ولی ازین بابت ناراحت نیستم و خودمو جنس دوم نمیدونم و جنس اول هم نمیدونم 

خانوما و آقایون یه سری تفاوتها دارن چه فیزیکی چه روحی باید تفاوت رو پذیرفت این تفاوتها باعث نمیشه جنسا رو به اول و دوم بودن دسته بندی کرد هر دو جنس به هم نیاز دارن و در کنار هم احساس خوشبختی دارن 

چرا ما خانوما منفی به این قضیه نگاه میکنیم هر کاری کنیم به وجود مرد در زندگیمون نیاز داریم و مردا هم هر کاری کنن به وجود زن تو زندگیشون نیاز دارن 

خب این بد نیست من بدون شوهرم نمیتونم جایی برم و بالعکس شوهرم بدون من نمیتونه جایی بره این نشون دهنده ...

منم اينجوري هستم و اين خوب نيست 

خدايي نكرده اگر يه روز شوهرامون نباشن ما نابود ميشيم 

اخه با تنها زندگی کردن؟؟ خب هر موقع ازدواج کردن استقلال رو یاد بگیرن  تنهایی که اصلا خوب نیست ...

بازم شديم وابسته به مردا هر كاري ميخواستيم بكنيم ميگفتم ازدواج كردي برو بكن 

2706