2737
2734
همون مرگ بچه اونم باید آمادگیش رو داشته باشیم  من دیونه وار عاشق همسرم هستم ولی بعضی مواقعه فک ...

بخدا نمیشه من بچه از دست دادم با اینکه دوران جنینی بوده و به قول شما فکر میکردم امادگیشو دارم خیلی سخته با تصورات ادم یکی نیست بعد از دست دادن کلا ادم ترس ازدست دادن پیدا میکنه  ولی الان مجبورم و باهاش کنار اومدم هرچقدر فک کنی اماده ای نیستی دروغه 

تصور با واقعیت خیلی فرق داره 

بخدا نمیشه من بچه از دست دادم با اینکه دوران جنینی بوده و به قول شما فکر میکردم امادگیشو دارم خیلی س ...

منم بچه ام سقط شد ولی آمادگی داشتم هر کسی میومد دلداریم بده میخندید میگفت چرا تو اینقدر آرومی 

نمیگم ناراحت نشدم ناراحت شدم اشک ریختم ولی خودمو نباختم چون به خودم آمادگی داده بودم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بچه ام سقط شد ولی آمادگی داشتم هر کسی میومد دلداریم بده میخندید میگفت چرا تو اینقدر آرومی  ...

واسه من دوقلو بود و این اتفاق دو بار برام تکرار شد ولی روحیم خیلی بد بود چون واسه بارداریم خیلی تلاش کردم الان باهاش کنار اومدم ولی نمیشه ادم خودشو واسه همه چی اماده کنه بعضی وقتا نمیشه حدس زد چه بلاهایی ممکنه سرمون بیاد

واسه من دوقلو بود و این اتفاق دو بار برام تکرار شد ولی روحیم خیلی بد بود چون واسه بارداریم خیلی تلاش ...

اون چیزی رو که نمیشه دیگه نمیشه ولی اون چیزایی رو که میتونیم باید آمادگیش رو هم بهخودمون هم بچه هامون بدیم 

2728
اون چیزی رو که نمیشه دیگه نمیشه ولی اون چیزایی رو که میتونیم باید آمادگیش رو هم بهخودمون هم بچه هامو ...

خب مثلا به جز تصور چی میشه کرد ؟ مثلا بخاری جابه جاکنیم که اگه هیچکی نبود بتونیم انجامش بدیم  یا تعمیر ماشین یاد بگیریم واسه روزی که موندیم تو جاده یا هر کاری تو این مایه ها

من نمیگم یاد گرفتن بده ادم هرچی یاد بگیره باز کمه 

ولی دختر خوب چرا زندگیو به کام خودت  با این تصورات تلخ میکنی امروز که خوشبختی فردا خدای نکرده هر اتفاقی افتاد یاد میگیری اصلا خود فکر کردن به چیزای بد با قانون جذب اتفاقای بد پیش میاره 

خب مثلا به جز تصور چی میشه کرد ؟ مثلا بخاری جابه جاکنیم که اگه هیچکی نبود بتونیم انجامش بدیم  ی ...

ببین من میگم دخترم باید یاد بگیره تنها زندگی کنه اصلا شاید سنش کم بود و من و پدرش نبودیم باید بتونه از پس خودش بر بیاد باید آزادانه بخند شاید دلش میخواهد یه وقتی قه قه بزنه چرا باید جلوش رو بگیرم باید بتونه بخنده مردم هم هر حرف مفتی میخوان بزنن بزنن برام مهم نیست 

نه موقعیت اورزانسی باشه میرم ولی بهم خوش نمیگدره انسان مجبور به تحمله  منم خوابگاه زندگی کردم ...

در اون که شکی نیست

ادم باید با عشق ازدواج کنه و مطمینن با کسی که دوسش داره به ادم بیشتر خوش میگذره و اصلا حس خوبی نداره تنهایی تفریح کردن یا حتی تنهایی غذای خوشمزه خوردن

حتی روان شناس ها معتقدن جزو اصول ازدواجه دیگه تنها تنها کارارو انجام ندادن

اما بحث نخواستن یه چیزه

نتونستن یه چیز‌

نتونستن از ضعف میاد

نخواستن از محبت

من شخصا تا دخترم شاغل نشه ..تا مدتی تنها زندگی نکنه .. تا تنها مسافرت نره ...نمیذارم حتی به ازدواج فکر هم بکنه 

بااااید بلد باشه از پس خودش بربیاد تا بدونم میتونه از پس زندگی مشترک هم بربیاد

ما یک مشت خاطره‌ایم.. هر کدوم برای کسی تلخیم
2740

ایکاش تو تبادل نظرها یادمیگیرفتیم ک شاااید نظرمون اشتباه باشه شاید باید راجع بهش یکم بیشترفکرکنم ...انقد اصرار رو چیزی نمیکردیم..اینکه اول بحث یا تبادل نظرو اطلاعات هی بگیم این نظر منه این نظره اصلا منطقی و عقلانی نیست..هی میگیم این نظره منه یا یاد گرفتیم هی میگیم  ب نظرات هم احترام بذاریم...یا میگیم روشن فکری یعنی ک ب نظره هم احترام بذاریم ....اینا درست اما همه جا اینجوری نیست نظر یاباید پشتش دلیلو منطق باشه یا نه بگی دوست دارم دلم میخواد ...بخدا این روش تبادل اطلاعات نیست تو جایی ک همه دارن بحث میکنن و دلیل برای حرفاشون میارن ..یاد گرفتیم دوسه تاجمله رو هی میگیم هروقت کم اوردیم بعدم فکر میکنیم درسته و یعنی روشن فکری

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
من شخصا تا دخترم شاغل نشه ..تا مدتی تنها زندگی نکنه .. تا تنها مسافرت نره ...نمیذارم حتی به ازدواج ف ...

واقعا هم باید همین باشه مخصوصا شاغل بودن من خودم از وقتی اومدم سر کار دیدم به زندگی عوض شد 

تنها هم زندگی کردم با تموم مشکلاتی که خانواده نمیزاشتن ولی یه مدت مجبور شدن من و خواهرم رو تنها بزارن 

تنها کاری که نکردم مسافرت بود و الان حسرتش رو دارم 

باید بچه تو مشکلاتش تنهایی رو حس کنه تا ببینه میتونه از پس اون مشکل بربیاد یانه