2733
2734
عنوان

بچها متنفرم از این اخلاق شوهرم بیاید توروخدا یکم اروم شم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 700 بازدید | 89 پست
از همین الان دنبال طلاق باش وقتی اولش اینجوریه خدا برای آخرش بخیر کنه  چند ساله اید؟

واقعا طلاق؟؟؟؟اخه ما همو دوست داریم این دعواهامونم سره چیزای مسخرس من ۲۲ام  شوهرم ۲۷

مثلِ نفس هايم دوستت دارم..همانقدر بي اختيار..همان قدر تا پاي جان❤️🙈
۲۷سالشه

😕خب سنشم کم نیست که بگیم عقلش نمیرسه البته بستگی داره ها یکی میبینی سنش زیاده ولی عقلش نمیرسه یکی هم میبینی پختست اما شاید یه مشکلی هست که باهات اینطوری برخورد میکنه

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانمي وقتي حرفي رو به شوخي به همسر ميزنيم 

همون لبخند كافيه 

نيازي نيست سريع بگيم(شوخي كردم)

اين عبارت مخاطب رو به شك ميندازه كه نكنه حرف خيلي بدي بوده كه سريع گفتيم شوخي كردم .

بعدشم توي اين موضوع بحثتون 

وقتي همسرت گوشي رو  روي شما قطع كرد برگ برنده دست شما بود چون  بعدش از عملش پشيمون ميشد و خودش بايد پيگير شما ميشد و عذرخواهي ميكرد 

ولي پيگيري و تماس هاي مكرر خودت باعث شده 

اون خودش رو محق بدونه و هر رفتار تند ديگه اي داشته باشه 

الانم بهتره هيچ واكنشي نشون ندي و منتظر بموني اون تماس بگيره 

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
از همین الان دنبال طلاق باش وقتی اولش اینجوریه خدا برای آخرش بخیر کنه  چند ساله اید؟

😐😐😐😐طلاق؟؟؟بابا این مشکلا چیزی نیست که حل میشه .زنو شوهر گاهیی دعوا میگیرن بحث میکنن واس اینا هنوز جدی نشده شاید یه دلخوری این وسط هست که رفع نشدا

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2728
خانمي وقتي حرفي رو به شوخي به همسر ميزنيم  همون لبخند كافيه  نيازي نيست سريع بگيم(شوخي ك ...

چیکار کنم بتونم و زنگ نزنم من خیلی تو زنگ نزدن ضعیفم اما بخدا وقتی پیششم اصلا نمیتونه این کارارو بکنه باهام همیشه خودش نازمو خریداره اما پشت تلفن اینجوری....

یه مقدار به قول معروف سنگین رنگین باش ... زنگ نزن ، نه الان که ناراحتی پیش اومد .. همیشه مهربون باش ...

وای که کاش مستونستم جلوی این زنگ زدنامو بگیرم کاش مثل وقتایی که پیششم بتونم با قهرامون طاقت بیارم بخدا وقتی کنارشم همچین مغرور میشم

چیکار کنم بتونم و زنگ نزنم من خیلی تو زنگ نزدن ضعیفم اما بخدا وقتی پیششم اصلا نمیتونه این کارارو بکن ...

نمیتونه دوریتو تحمل کنه با این حرفا میخواد خودشو قانع کنه دست خودش نیست من کارشو تایید نمیکنم اما از الان بشین باهاش حرف بزن مشکلتو حل کن وگرنه اوضاع روز به روز بدتر میشه

2738
شوهرت چرا بهت طعنه میزنه یا اینکه دوس داره بسوزونتت مشکلتون چیه مگه؟

نمیدونم بخدا مشکلش چیه احساس میکنم اینجوری میخواد خودشو فقط ارضا کنه بعدشم خودش کلی ناراحت میشه و معذرت خواهی میکنه ها

چیکار کنم بتونم و زنگ نزنم من خیلی تو زنگ نزدن ضعیفم اما بخدا وقتی پیششم اصلا نمیتونه این کارارو بکن ...

اشكالي نداره  الانم حساس نشو 

اصلا مسئله بزرگي نيست 

براي اينكه مقاومت كني و زنگ نزني 

خودت رو مشغول كن 

بيرون برو  

برو فروشگاه ها رو نگاه كن 

يا با دوستات بيرون برو 

بذار وقت بگذره  

اون خودش زنگ ميزنه مطمئن باش 

به خدا هم توكل كن و سوره والعصر بخون تا صبرت زياد بشه 

خيالت راحت زنگ ميزنه ☘️😉☘️

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
خیلی از این دعواها واسه همون خلوت نداشتن تو دوران عقده فکر میکنم. منم مشکل شما رو دارم

واقعا واقعا همینطوره مخصوصا ما که الان سه ساله عقدیم بخدا من سعی میکنم بیشتر پیشش باشم خب بابا واسه منم کار پیش اومده بود باید میومدم اصلا تو این موضوع درک نداره اصلا با اینکه ادم منطقی ایی هستش

نمیدونم بخدا مشکلش چیه احساس میکنم اینجوری میخواد خودشو فقط ارضا کنه بعدشم خودش کلی ناراحت میشه و مع ...

رله حلت صحبته ،باهاش صحبت کن راجب این موضوع اونم جدی بهش بگو که ناراحت میشی اذیت میشی وقتی بهت طعنه میزنه بگو که دلت میشکنه و از شوهرتم بپرس مشکلش چیه که هی طعنه میزنه

اشكالي نداره  الانم حساس نشو  اصلا مسئله بزرگي نيست  براي اينكه مقاومت كني و زنگ نز ...

ممنووووون فداتشم با حرفات اروم شدم‌کمی😍😍😍😍🙈🙈

درکت میکنم. منم نزدیک 6 ماهه که عقدم. هر موقع نشد همدیگه رو میبینیم و نمیشه که خلوت داشته باشیم از فرداش اخلاقش عوض میشه. بهونه گیر میشه. الکی قهر میکنه و... منم موندم چیکار کنم

رله حلت صحبته ،باهاش صحبت کن راجب این موضوع اونم جدی بهش بگو که ناراحت میشی اذیت میشی وقتی بهت طعنه ...

همیشه این کارو نمیکنه ها وقتایی که ازم ناراحت باشه دلش میخواد فقطططط تیکه بندازه که منو بسوزونه همیشه هم میگه ما دعوای خیلی جدی نداشتیم همیشه فقط من خواستم تورو یکم اذیت کنم وگرنه خیلی دوستت دارموفلان😔😔

2706