2733
2739

منو شوهرم داشتیم صحبت میکردیم یکی دوساعت پیش هی از رو‌ناراحتی یه چرتو پرتایی گفت چون ما عقدیم من میرم خونشون میمونم اما این هفته رفتم فقط یه روز موندم و واسه کاری اومدم خونمون گفتم باز سه شنبه یعنی فردا بیا دنبالم حالا اونو از اونروز عقده کرده که چرا من اومدم خونمون اصلا باهام درست حسابی صحبت نمیکرد همش با ناراحتی حرف میزد داشت میگفت به شوخی که بابای تو نگاه به وضع مالیه مت کرد که به ما دختر داد با اینکه اصلا نمیخندید ولی من به شوخی گرفتم منم گفتم مگه شما خیلی مایه دارید سریع خندیدم و گفتم شوخی کردم یهو برگشت گفت ما هرچیم داریم حلاله و فلان گوشیشو خاموش کرد منم عین اسکلا به مامانش زنگ زدم قبلشم با مامانش یکی دوکلمه صحبت کردش فک کردم بیداره برداش گفت تو غلط کردی به گوشیه مامانم زنگ زدی من الکی خاموش کرده بودم میخواستم روشن کنم چرا زرتی زنگ زدی به مامانم ترسید مامانم و فلان قطع کرد باز منم باز بهش زنگ زدم گفت اگه میخوای دعوامون بدتر از این نشه دیگه قطع کن زنگ نزن منم گفتم فک کردم مامانت بیداره زنگ زدم وگرنه تاحالا کی دیدی بزنگم بهش بی موقع بچها شوهر من اصلا موقع ایی که پیششم اینجوری نی خودش بعد دعوا سریع پشیمون میشه میاد سمتم اما پشت تلفن خیلی منو عذاب میده ناراحت بشه اصلا نمیاد بزنگه خیلی نامرده بهش وقتی میخواستم قطع کنم گفتم فردا بیا گفت باشه باشه میام اما میدونم الکی میگفت که من قطع کنم فقط البته سابقه نداشته که قهر کنیم کلا نیاد اما میگم شاید نیاد اعصابم بدجور بهم ریخت توروخدا بگید چیکار کنم😔😔😔😔

مثلِ نفس هايم دوستت دارم..همانقدر بي اختيار..همان قدر تا پاي جان❤️🙈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چند سالشه؟؟

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
مشکل طولانی مدت و مزمن ندارید؟ از حرف و دعوا تا رابطه جنسی؟

نه بخدا رابطمون خوبه خداروشکر فقط این حرکتش خیلی عذابم میده..رابطه هم که کامل داریم باهماما چون این بار که رفتم پیشش باهم نبودیم احساس میکنم عصبی شده😔

وقتی اینجوری الکی الکی دعوا میکنه و قطع میکنه بعدش اصلا اصلااا بهش زنگ نزن و پیام نده حتی اگه چند روز طول بکشه تا خودش بزنگه 

اگه بازم تکرار کرد دفعه بعدی که زنگ زد شما چند وقت بی محلی کن بهش و درست حسابی جوابشو نده تا بفهمه کارش چقدر زشته و بگو از خودت یاد گرفتم اینکارو

واقعا جدیدا چرا انقدر دعوا زیاد شده تو زندگیا اونم سر چیزای الکی...

خب شوهرت راست میگه وقتی باهاش دعوا میکنی نباید کسی بفهمه نباید زنگ میزدی خونشون

از الانم دیگه بهش زنگ نزن بزار وقتی آروم شد خودش میاد

شوهرتم سر چیز مسخره ای ناراحت شده خب کارداشتی اینو باید بفهمه

کلا ۵۰/۵۰هستش

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙
2738
ادماگاهي ازدوس داشتن زيادهمونابودميكنن مراقب حرفاي طعنه دارباشيدنامزدين ذهنيت بدنسازين ازهم

دقیقا همینطوره اما شوهر من همیشه با شوخی دوست داره منو بسوزونه وقتیم ناراحت میشم خودش کلی نازم‌و میکشه اما به قول شما از رودوست داشتن خیلی اذیتم‌ میکنه خیلی

دقیقا همینطوره اما شوهر من همیشه با شوخی دوست داره منو بسوزونه وقتیم ناراحت میشم خودش کلی نازم‌و میک ...

شوهرت چرا بهت طعنه میزنه یا اینکه دوس داره بسوزونتت مشکلتون چیه مگه؟

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

یه مقدار به قول معروف سنگین رنگین باش ... زنگ نزن ، نه الان که ناراحتی پیش اومد .. همیشه مهربون باش ولی مغرور ... بزار اون سمت بیاد .. قطع می‌کنه یا خاموش می‌کنه ، جوری رفتار کن بفهمه اشتباه کرده نه اینکه مدام زنگ بزنی پشت سر هم ....

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم
2706