2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ندیدم. تاپیک قبلیت راجع به ریاضی بود

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2728
مشکلش چیه

چند ماهیه معدش خیلی ضعیف شده وقتی برنج یا غذا های خشک میخوره خیلی اذیت میشه چند بار رفته دکتر فقط بهش دارو دادن و شیاف گفتن باید غذا های نرم بخوری من همش استرس دارم میترسم یه وقت بدتر بشه آخه ما امسال سال خوبی نداشتیم سه تا از عزیزانمون و بخاطر بیماری از دست دادیم بخاطر همین همش استرس دارم نکنه داداشمم مریض بشه همش فکرای بد میکنم 

...... 

غصه نخور خیلیا مشکل معده دارن. فکرای منفی نکن جذبشون میکنی. انشالله درست میشه. داداش من زخم معده داشت رعایت کرد خوب شد

بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال مردها برن. بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال آرزوهاشون برن.
مشکلش چیه

کلا استرس دارم نه فقط برای داداشم برای مامانمم برای ابجیم برای داداش کوچیکم میرن بیرون همش گوشی دستمه هی زنگ میزنم کجاید چرا نمیاید یه دقه دیر بیان میمیرم از نگرانی بخاطر همین برای این داداشم خیلی نگرانم نمیدونم چکار کنم خوب بشه

...... 
2740
چند ماهیه معدش خیلی ضعیف شده وقتی برنج یا غذا های خشک میخوره خیلی اذیت میشه چند بار رفته دکتر فقط به ...

بره پیش دکتر مرتضوی بی نظیره با یه نسخه خوب میشه

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

عزیزم خیلیا اینجورن.من خودمم توهم سرطان دارم دور از جون همه...اگ یکی از ی چیزیش بشه سریع میرم سراغ ....و غصه دار میشم..

ولی این موردی ک شما میگین خیلی شایعه و من زیاد این مدل دیدم..نمونش پدرم

با ریتم بخون😂 همه چی آرومه👏 نت من داغونه👏من چقد بدبختم👏دلم من ویرونه👏تشنه سیگنالم 👏از خودم مینالم👏منو نت بارون کن👏به چشات میبالم👏همه چی قاطیه 👏عشق من فاطیه👏من پر از دل دردم👏 نت من قاطیه👏من به لاین دل بستم 👏از گوشیم معلومه👏من چقد بدبختم👏همه چی داغونه👏تشنه ی سیگنالم👏منو سیرابم کن👏منو با اینترنت👏دوباره شادم کن👏بگو که اینترنت👏 تا ابد پا برجاس👏حالا ک برق عشق👏تو نی نی سایت پیداست @ghatipateeee
دکتر چیه کجاس؟ 

دکتر فوق تخصص داخلی و کبد 

برا معده بی نظیره 

میدون منیریه س مطبش دقیقا

یه پیرمرد کاملا با سواد که الکی نمیفرسته اندوسکوپی و اینا

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

عزیزم اگه دکتر بردید و جواب نگرفتید

حتما ببرش گیاهان دارویی مهندس تک دهقان که تو آبیک هستش، شک نکن که خوب میشه

دور از جون برادرت بیمارای سرطانی اونجا درمان شدن 

ضعف معده که چیزی نیست

حتما ببرش اونجا شک نکن

اسم مهندس تک دهقان رو تو نت بزن آدرس و شمارش برات میاد