2733
2739
عنوان

بهترین داور عصر جدید کیست،

| مشاهده متن کامل بحث + 3861 بازدید | 202 پست
بخدا ماهم مثل شماییم خدا نگذره از اون آقازاده ها و هر کسی ک حق مردم رو میخوره....

خدا دیگه ول کرده اینجا رو از بس که داغون و کثافته. خودشم تعجب میکنه استغفرالله میگه به اسم من چه کارا که نمیکنن

قربون دهنت خداییش دیگه دلم نمی‌خواست ریپلایش کنم من یه چی میگم اون به چی دیگه  اون موقع که ب ...

ایشونو کی تایید صلاحیت کرده؟؟

همچین میگی انگار مهاتماگاندی هم تو گزینه ها بوده و ما رلی ندادیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا برگه نمینداختم رییسی جونت میومد خیلی گل و بلبل میشد.  

ما به روحانی رای ندادیم ک بیاد وعده هاشو عملی کنه چون میدونستیم نمیتونه به روحانی رای دادیم ک راییسی نتونه کاری کنه😂😂😂 

دوستای گلم هر سوالی یا راهنمایی در مورد راه اندازی کسب و کار ..واحد های تولیدی . .. پرورش دام (گاو نژاد های مختلف هلندی هلشتاین سیمینتال )و طیور (مرغ ..بوقلمون )..کشت و صنعت ..تولید  و بسته بندی مواد غذایی(صنعتی و سنتی) داشتین در خدمتم😍❤           🎆♥️    همه ی داراییمو به تو بدهکارم من .... جون جوادت آقا خیلی دوست دارم من♥️🎆                   
2728
مثلا برگه نمینداختم رییسی جونت میومد خیلی گل و بلبل میشد.  

عزیزم همه میدونن اوضاع چطوریه ولی میشه اروم ومنطقی صحبت کرد چرا توهین میکنید؟

ماهم توسختی وفشاریم ولی بیشترش رو خودمون مقصریم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
ایشونو کی تایید صلاحیت کرده؟؟ همچین میگی انگار مهاتماگاندی هم تو گزینه ها بوده و ما رلی ندادیم

چرا دیگه دلت میاد. نلسون ماندلا. بی نظیر بوتو. گاندی. همه جزو گزینه ها بودن. منتها ما رای ندیدم 🙄 

😐😐😐😐 ن فقط یدونه شما همه  چیز میدونین یدونه هم عمه من واقعا نمیدونم جواب خدای خودشونو چی ...

خب الان ماها همه داریم تو ی کشور زندگی میکنیم تو همون شرایط و سختی چرا فکر میکنید ماها وضعمون بهتره ؟؟؟؟

چرا نمیتونیم محترمانه حرف بزنیم کلا دو گروه چرا باید عقده هامونو رو یکی ک عقایدش شبیه اون بالایی هاس ن خودش خالی کنیم 

دوباره قطار دلم افتاد روی ریل جنوب...بعضی از روزها انگار جزو عمر ما حساب نمی شوند...روزهایی که قبل از غروب آفتاب روبروی اروند نشسته ای...این موج ها با تو میخواهند حرف بزنند این صدا صدای موج آب نیست صدای کلنجار رفتن دریاست برای فاش کردن رازهایی که به چشمانش دیده...و تو میبینی که آسمان اروند هم سنگینی می کند...نماز را که خواندی باید بروی کاروان در حال حرکت است و ناگزیر باید بروی دلت را جا می گذاری کنار یادمان شهدای گمنام اروند و می گویی من این دل را به امانت کنارتان می گذارم و می روم...دلاوران دریا دل مراقب دلم باشید من به شهری برمیگردم که کمتر امانت داری چون شما را دارد به شهری که من می روم کمتر پیدا می شود کسی که به آب خروشان اروند خشمگین بزند و طناب را رو به ساحل رها کند  به امید آنکه مهدی فاطمه(عج) انتهای طناب را می گیرد...من به شهری بر میگردم که امام غایبش غریب است ادبیات شهر من با ساحل اروند متفاوت است...شــهدا گاهی نگاهی...    عضویت قبلیم ۹۷/۹/۲۵
2740
 خدا دیگه ول کرده اینجا رو از بس که داغون و کثافته. خودشم تعجب میکنه استغفرالله میگه به اسم من ...

صبر خدا زیاده...ان شاءالله فرج آقامون رو زودتر برسونه 🙏🙏

دوباره قطار دلم افتاد روی ریل جنوب...بعضی از روزها انگار جزو عمر ما حساب نمی شوند...روزهایی که قبل از غروب آفتاب روبروی اروند نشسته ای...این موج ها با تو میخواهند حرف بزنند این صدا صدای موج آب نیست صدای کلنجار رفتن دریاست برای فاش کردن رازهایی که به چشمانش دیده...و تو میبینی که آسمان اروند هم سنگینی می کند...نماز را که خواندی باید بروی کاروان در حال حرکت است و ناگزیر باید بروی دلت را جا می گذاری کنار یادمان شهدای گمنام اروند و می گویی من این دل را به امانت کنارتان می گذارم و می روم...دلاوران دریا دل مراقب دلم باشید من به شهری برمیگردم که کمتر امانت داری چون شما را دارد به شهری که من می روم کمتر پیدا می شود کسی که به آب خروشان اروند خشمگین بزند و طناب را رو به ساحل رها کند  به امید آنکه مهدی فاطمه(عج) انتهای طناب را می گیرد...من به شهری بر میگردم که امام غایبش غریب است ادبیات شهر من با ساحل اروند متفاوت است...شــهدا گاهی نگاهی...    عضویت قبلیم ۹۷/۹/۲۵
خب الان ماها همه داریم تو ی کشور زندگی میکنیم تو همون شرایط و سختی چرا فکر میکنید ماها وضعمون بهتره ...

وقتی یه چیزی اشتباهه و ما ازون طرفداری میکنیم پس ما هم مقصریم صد در صد. نمیشه که شتر سواری دولا دولا. هم بگی اونا خوبن هم بگی منم طرف مردمم

خدایش ما قشر معمولی حقمون این همه نداری 

چه مذهبی چه غیر مذهبی تو کشوری هستن که هردو طیف تحت فشارن ولی طوری دارین باهم حرفمیزنین که گرونی ها ودزدی ها دقیقا مقصرش کاربرای سایت

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟
صبر خدا زیاده...ان شاءالله فرج آقامون رو زودتر برسونه 🙏🙏

من اعتقاد چندانی به اون مساله ندارم. ولی هر چی که هست دیگه زود بشه. عمر و جوونی ما گذشت. تباه شدیم. لاقل بچه هامون نفسی بکشن

به نظر من یه بودجه ای اختصاص دادن که این اکانتا تو مجازی فقط فعالیت کنن...که تعدادشون زیاد دیده &nbs ...

تواون دنیا میتونی دربرابر این حرفی ک زدی پاسخگوباشی؟

دل ماها ک هیچ

وقتی یه چیزی اشتباهه و ما ازون طرفداری میکنیم پس ما هم مقصریم صد در صد. نمیشه که شتر سواری دولا دولا ...

خب وقتی ب عقاید توهین بشه نتیجه بهتر از این نخواهد داشت ...

اشتباه از دید من و شما خیلی فرق میکنه 😊