2737
2734
عنوان

بهترین داور عصر جدید کیست،

3862 بازدید | 202 پست

؟

تعداد رای : 150
نظرسنجی
رویا نونهالی
15
10%
سید بشیر حسینی
30
20%
آریا عظیمی نژاد
39
26%
امین حیایی
66
44%
خودکار کو امضا بزنم؟ خودکار نیس که😁

کلا برنامه مزخرفیه.😕

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740

من کلا این مسابقه رو قبول ندارم چون در زمینه ورزشی هیچ کارشناسی ندارن . مثلا نونهالی میخواد راجع به کسایی که کار ورزشی و فیزیکی میکنن داوری کنه؟😐🙅‍♀️

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
فقط اقای دکتر😂😂😂

واااای از نگاه کردنش که ببخشید عین بزه متنفرم

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
همشون یه پخن. بی سواد، نا اگاه. اکادمیک هیچی بلد نیستن. بدترینشون ولی اون دکتر قلابیه. حسینی دست نشا ...

چ دل پری

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
2706