2733
2739
چطوری جلو خودتو میگیری چیزی میبینی نخری

من به این فکر میکنم کلی بچه نیازمند هستن که لباس ندارن

سعی میکنم به اندازه بخرم و به جاش کمک کنم و صدقه سلامتی بدم

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
زیر دوساله هر ماه😐😐عذاب اونجاست که هر چهل روز باید کفش براش بخرم همکاریم نمیکنه تو خریدن کفش،یا پ ...

مثل دختر من 

فکر کن عید براش کفش خریدم یبارم نپوشید کوچیکش بود 🤣 اونجا نذاشت پاش کنم 

بقیه کفشاش هم دو سه بار میپوشه کوچیک میشه 😍قربونش بشم

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
مثل دختر من  فکر کن عید براش کفش خریدم یبارم نپوشید کوچیکش بود 🤣 اونجا نذاشت پاش کنم  ب ...

عزیزم😂😂😂😂

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

لباس بچه هازودکوچیک میشه دیروزبادخترم ازدم یه لباس فروشی ردشدیم یه مامان ودختردیگه هم بودن بعددخترم میگه این شلوارگل گلی روبرام بخرتوش راحتم اون مادره هم یه شلوارسفیدتنگ خوشگل تودستش بود😅

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم
2738
زیر دوساله هر ماه😐😐عذاب اونجاست که هر چهل روز باید کفش براش بخرم همکاریم نمیکنه تو خریدن کفش،یا پ ...

هر ۴۰ روز یه کفش؟ چرا ، پاره میکنه یا براش کوچیک میشه؟

راستی تو اون تاپیکه خاموش وصف حال پسرتو میخوندم،،،، منم تو عقد باردار شدم، دخترم خیلی وروجک بود، خیلی اذیتم کرد تا کمی بزرگتر شد، هرچند عقده دارم بچه تا از چیزی اذیت نشه ، اذیت نمیکنه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
هر ۴۰ روز یه کفش؟ چرا ، پاره میکنه یا براش کوچیک میشه؟ راستی تو اون تاپیکه خاموش وصف حال پسرتو م ...

عزیزم من پسرمو لای پنبه بزرگش میکنم و هرکار میکنه هیچی نمیگم چون عاشقشم

براش کوچیک‌میشه

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
عزیزم من پسرمو لای پنبه بزرگش میکنم و هرکار میکنه هیچی نمیگم چون عاشقشم براش کوچیک‌میشه

درست منظورمو نرسوندم،،، من نگفتم خدای نکرده پسرتو اذیت میکنی یا براش کم میذاری، بهرحال بچه تا زمانیکه هنوز به حرف زدن نیفتاده، اذیتاش بیشتره چون نمیتونه خواسته هاشو به زبون بیاره، بخاطر همینه که میگم اذیت میشن، خدا پسرتو برات نگه داره😘

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.