2737
2734
عنوان

کیا تا پای طلاق رفتن دوباره برگشتن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4776 بازدید | 71 پست
شوهر منم مجبور میکنه از پشت باهاش رابطه داشته باشم. واقعا نمیدونم دلیلش چیه؟ اصلا خوشم نمیاد.  ...

عذر میخوام 

شما چطوری از پشت باهاش رابطه میتونید برقرار کنید؟؟

نکنه منظورتون اینه که اون با شما از پشت رابطه برقرار میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ترک کرده. ببین یه بار که خیلی مشروب خورده بود باهم بیرون بودیم شب ساعت یک. وسط خیابون خوابش برد. منم ...

خداروشکر عزیزم. ان شاءالله دیگه سمتش نمیره. توام جدی باش. فکر نکنه خرش از پل گذشته. 

لطفا واسه حل مشکلم یه صلوات بفرستین. حال دلم خوب نیست...... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🙏🙏🌺🌺
شوهر منم مجبور میکنه از پشت باهاش رابطه داشته باشم. واقعا نمیدونم دلیلش چیه؟ اصلا خوشم نمیاد.  ...

قهر کردم رفتم خونه بابام. البته نه بخاطر رابطه😂 بخاطر یه مساله دیگه. ولی دیگه کلا کوچکترین کاری نمیکنه که من اذیت شم

بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال مردها برن. بعضی زن‌ها تصمیم میگیرن دنبال آرزوهاشون برن.
2728
  من ازش جاي تعريف نكردم اما پول ميده دست دل بازيه اما اخلاق نداره با خانواده ها قه ...

مشاور رفتی

کمکش کن

طلاق نگیر😕

میدونین چرا مگس ٣ روز عمر میکنه ولی لاک پشت ١٠٠ سال؟؟چون مگس 💩 خوری میکنه ولی لاک پشت سرش تو لاک خود‌شه😒😒
ممنون گلم ایشالا ارامش برگرده ب زندگیت

مرسی عزیزم😘. امیدم به خداست❤️

لطفا واسه حل مشکلم یه صلوات بفرستین. حال دلم خوب نیست...... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🙏🙏🌺🌺
بچه ها جریان مهریه چجوری شده میشه یکی واسم توضیح بده میگن زندان نداره پس چی داره چی شامل زن میشه&nbs ...

مثلا من مهريم تاريخ تولدم بود دادگاه نصف ميكنه ميشه ١٠٠ تا 

حالا همين ١٠٠ تا اگه داشته باشه بايد بده اگه ملك ماشين داشته باشه توقيف ميشه نداشته باشه زندان نميره بر اساس حقوقش ميزان درامدش سال ١ سكه يا ٧ ماهي ١ سكه ميشه 

به همين راحتي مسخره ايي

hair coloris ~ hair keratin 
2740
خیلی اذیت میشم. اه. حالم از رابطه بهم میخوره.

آره خیلی درد داره

مثلا من مهريم تاريخ تولدم بود دادگاه نصف ميكنه ميشه ١٠٠ تا  حالا همين ١٠٠ تا اگه داشته باشه با ...

ممنون عزیزم از توضیحت منم تو فکر اینم مهریمو بذارم اجرا شوهرم یه خونه تو روستا داره و یه مقدار پول بالای صد میلیون تو حسابش همین داراییشه مهریمم ۱۱۴ تا سکه س یعنی از اموالش همشو میدن جای مهریه یادمه قبلا میگفتن اگه خونه و ماشین داشته باشه جزو مهریه حساب نمیشه من دوتا دختر دارم همین موضوع باعث شده ازش طلاق نگیرم ولی دیگه بریدم خسه شدم 

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
ممنون عزیزم از توضیحت منم تو فکر اینم مهریمو بذارم اجرا شوهرم یه خونه تو روستا داره و یه مقدار پول ب ...

اينجا ٢ تا مسئله هست  اول بايد مهريتو بزاري اجرا بدون اينكه متوجه شه حساباش مسدود ميشه رو مهريه شما  و دوم اينكه ممكنه طلاقت نده 

البته از شروط ضمن عقد ١٢ گانه داشته باشي ميتوني طلاق بگيري 

يا توافقي جدا شي 

مشكلت چيه ؟ با ٢ تا بچه نمخواي بيشتر فك كني ؟ چند سال ادواج كردي خودت چند سالته ؟ شاغلي ؟ 

hair coloris ~ hair keratin 
اينجا ٢ تا مسئله هست  اول بايد مهريتو بزاري اجرا بدون اينكه متوجه شه حساباش مسدود ميشه رو مهريه ...

چطوری وقتی مهرو بداریم اجرا ....بدون اینکه متوجه شه حسابش مسدود یا اموالش مسدود میشه که نتونه به نام بزنه؟

سردار دوست داشتنی و محبوب.شهادت حق شما بود..شهادتان مبارک   
اينجا ٢ تا مسئله هست  اول بايد مهريتو بزاري اجرا بدون اينكه متوجه شه حساباش مسدود ميشه رو مهريه ...

۱۲ ساله از عقدم میگذره ولی ۹ ساله ازدواج کردیم بچه هام کوچیکن دوتاشون دخترن و شدیدا وابسته به خودمن نمیدونم مشکل خاصی نداریم دعواهای عادی مثل تمام زن و شوهرا دست بزن داره ولی دوسش داشتم میگفتم عصبی میشه دست خودش نیس بعدش میومد از دلم در میاورد اگرچه هیچوقت بخاطر کتکاش نمیبخشمش پارسال یکی دو روز خونه نبودم وقتی اومدم زیر شوفاژ خونه یه کش مو پیدا کردم به هرکی میدونستم که تو یک ماه اخیر اومده خونمون کشو نشون دادم مال هیشکی نبود شوهرمم همش میگفت داری تهمت میزنی شاید مال مستاجر قبلیه هرجوری بود بخاطر بچه هام با مسئله کنار اومدم و بی خیالش شدم اگرچه فکرش خیلی آزارم داد تا اینکه پریشب یه تیکه طلای بچگونه تو خونه پیدا کردم نمیدونم از کجا اومده اینم دقیقا زیر شوفاژ افتاده بود دارم خل میشم به شوهرمم گفتم شلوع بازی در اورد گفت دوباره میخای تهمت بزنی مطمئنم کع مال اطرافیانم نیس اخه من دورم از خونواده و کسی از عید تا حالا خونمون نیومده انقد مطمینم بعدم کسی اگه طلاشو جا بذاره حتما یه پیگیری میکنه دیگه نمیتونم بمونم پای این زندگی ولی از اونورم دلم برا بچه هام میسوزه اینا چه گناهی دارن نمیتونم تصور کنم زیر دست کسی دیگه بزرگ شن موندم چیکار کنم میگم مهریمو بذلرم اجرا بلکه شوهرم یه تلنگری خورد ادم شد از اونورم میترسم لج کنه و بگه طلاق و بچه ها رو ازم بگیره من خیلی بدبختم 

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
2706