2733
2739
عنوان

سوتی ها و خرابکاریهاتون😁بیاید⭕

| مشاهده متن کامل بحث + 1390 بازدید | 82 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منو مادرشوهرم با بچه خواهر شوهرم خونه تنها بودیم من تو اتاق دراز کشیده بودم توی گوشی بودم سرمو بلند کردم دیدم از این مارمولک سفیدای دم دراز تو اتاقه وقتی دیدمش موهای تنم راست شد شروع کردم جیغ زدن اونام پریدن تو اتاق مارمولکه تکون نمیخورد اصلا اونا هم میترسیدن مادرشوهرم رفت سمتش مارمولکه شروع کرد به راه رفتن من جیغ زدم فورا رفتم بیرون اتاق درم بستم درو سفت نگه داشتم از ترس که مارمولکه نیاد بیرون یه وقت اونا هم تو اتاق هی جیغ میزدن درو باز کن من محکم تر نگه داشتم درو😂😂😂😂😂😂مادر شوهرم به شوهرم گفت کلی خندید انقدر مسخرم کردن😋😂

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2731

واااای دقیقا منمممم تو جدی بودن اصلا نمیتونم خندمو کنترل کنم😂

یکیم حرف زدنی بمن نگاکنه حرف بزنه،یهو خندم میگرم😓اون طرفم بخودش شک میکنه😅

یبار شوهرمـگف بشین پشت فرمون،منم باکل ناز نشستم،خیرسرم گواهی نامه هم دارم،شبم بود،همسرم جلوتر رف ک دروازه رو باز کنه،منم اروم اروم میرم دنبالش،دیم واستاد برگشت سمتم،منم بوق میزنم میگم برو دگ چرا واسادی

اونم همش بادست تکون دادن یه چی میگف

منم هی میگم چی میگی

گف باباجان اول چراغاتو روشن کن بعد حرکت کن😥

یعنیییی خیلی خیط شدم😢

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤

خرابکاری امروزم

موقه شام قابلمه اش از دستم افتاد😐، گند زده شد به خونه

کل دیوارو سقفو فرشا همههههه کثیف شد

حالا ما قراره هفته بعد بریم خونه جدیدمون، چند وق بود تمیز نکرده بودیم خونه رو، امروز جبران شد حسابی

ولی تا دلتون بخاد دعوام کردنو کار کشیدن ازم😭😭

من هروقت باشوهرم بحث میکنم خندم میگیره شوهرم غش میکنه از خنده 😂

منم😂😂😂

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
2740

کتری مادر شوهرمو بدون اینکه ابش رو چک کنم روشن کردم زیرشو،شعله هم زیاااد -تا رفتم دستشویی و سر و صورتی بشورم برگشتم دیدم صدای جلزززز و ولززز میاد نگم براتون کتریش سیاااااه 😂😂😂😂اب توش نبوده اصلا 

تو چقد مثه هیشکی نمیمونی...خیلیم عشقی خودت نمیدونی
سنم کم بود شنیده بودم جیش کنی تو چای شوهرت  هرچی بگی ن نمیگه و حرف حرفه تو میشه     ...

واااای دلم سوخت براش اه😥😥😥

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 منم یبار زنگ زدم به شوهرم دیرجواب داد فراموش کردم داشتم زنگ میزدم یهو که جواب داد ...

وااای😂😂😂

بعضی وقتا مهمون ک برامون میاد موقعی ک میخام بدرقشون کنم بلند بلند دوباره سلام و احوال پرسی میکنم😂😂 ...

من همیشه مهمون میاد موقعه بدرقه از زبونم درمیره بهشون میگم بجای زحمت کشیدین میگم زحمت دادین وتو مراسم های عزا کسی بهم میگه خدارحمتش کنه میگم خدا هم قسمت شماهم بکنه بعد میبنم چه سوتی دادم طرفم هی اینجوری😑بهم نگاه میکنه 

خدایا به قلبم آرامشی بده از جنس خودت 😔❤

من باردار بودم حالمم خیلی بد بود اصلا غذا واینا ن میتونستم درست کنم ن بلند شم ..ب زور دسشویی میرفتماااا ...خلاصه ی هفته خونه ماملنم بودم ی هفته خونه مادرشوهرم 

منم شدیدا نفخ داشتم طوری ک میپیچدم ب خودم اصلا ی وضعی ...

خونه  مامانم اینا ک راحت بودم ولی مادرشوهرم اینا اصلا ...

ب شوهرم میگفتم بره در دورترین منطقه خونه ننش بشینه ...منم میرفتم کنارش میشستم و خودمو رها میکردم 

😐😐😐

ی بارم کنار مادرشوهرم خواب بودم استرس این و داشتم ی وقت تو خواب ازم رهااا نشهه...از استرس تو خواب زدم یهو پریدم گفتم کی بود کی بود☺☺😂😂😂

تلاش میکنم ...بهش میرسم ...راز موفقیت فقط سخت کوشیست .
2706