2733
2739
عنوان

وصیت نامه من 😔

538 بازدید | 52 پست

وصیت نامه من 👇

(ツ)         

ᐸ) )> 

/\           

☆شب هفتم پیتزا مخصوص بدین

☆ازبوی گلاب بدم میاد، 😷قبرم راباعطرGucci بشورید...😌

☆دخترای فامیل اون ابروهای لامصب رولااقل تاشب هفتم برندارین 😒

★گریه بلندوجیغ ودادنکنین بدم میاد.فقط اهنگ بزارین مردم نم نم اشک بریزن......!!!!😢

☆روی سنگ قبرم اب و صابون برزید مردم بخورند زمین بخندم روحم شاد بشه.😆😆

★سرقبرم هم فاتحه بخونید الکی پیس پیس نکنید....والا😕

☆قهوه یانسکافه بدین.آخه قهوه خیلی دوست دارم.😋 

☆ازین کیکایی که اسمش پای سیبه بدین باکلاسه.😎

★روی خرماهاپودرنارگیل نریزین،شکلش خز میشه...😝

-اینستاگرام منو پاک نکنین،گهگداری باهاش یه پست بدین بیاد بالا.جیگر رفیقام کباب بشه 😭

☆شایعه کنین قبل ازمرگش بهش الهام شده بود میمیره!!!! واسه کلاسش میگم.🙊

★هرکسی هم تو مراسم ختمم گفت:خدا بیامرزدش راحت شد،

بالبه ی سینی حلوا چنان بکوبين دهنش تا اونم راحت شه بیاد پیش من.....😜 والااااا جای من اظهارنظر میکنه....😁

با تشكر روح مرحوم😝😄

.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

😂😂😂😂😆😆

نکشت دختر با این پستت مخصوصا لبه سینی ترکیدم از خنده

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
2738
2706