2737
2734
عنوان

ارتودنسی و اعتماد به نفسم جلوی نامزدم

| مشاهده متن کامل بحث + 689 بازدید | 61 پست

منم قبل ارتودنسیم همش ب دکترم میگفتم الان از قیافم راضی ام و نمیخوام 2 سال زشت بشم و فلان و فلان

ولی بلاخره تصمیم گرفتم انجام بدم و واقعا الانم از قیافم خیلی راضی ام، اونقدر ک فکر میکنی تغییر نمیکنی تازه من دندون هم کشیدم ولی اصلا جای خالی دندونام موقع خندیدن و اینا هم پیدا نبود

نگران نباش بابا

نامم ز کارنامه عشاق محو باد  گر جز محبت تو بود شغل دیگرم  عکاس 📷🍃 فیلم ساز 🎬🌼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واا الان ك كلي بچه مدرسه اي بهم پز ميدن ك دندونشون اينجوري ميكنن

اگه مشكل خاصي نداري زودتر از يكسال يا فوقش يكسال تكوم ميشه

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
فقط یه جیزی مطمین شو انحراف بینی نداشته باشی وگرنه فکت کامل میره خیلی بد میشه

يعني چي؟ فك ميره

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2740

منم نظر تورو داشتم دیگه بعداز 2سال آخرای ارتودنسیم ولی اینقد دوسش دارم و به نظرم زیباست که دلم نمیخواد برش دارم.

براکت فلزی بهترین مدله. اصلا باعث هیچ مشکلی نمیشه وچون من دندونام رفته عقب لبم هم خوش حالت تر شده.

نترس و اصلا نگران نباش جلو نامزدتم اتفاقا به نظرم زیبایی رو بیشتر میکنه و باعث ضعف اعتماد به نفس نمیشه

دقیقا منم میخوام ارتودنسی کنم ولی میترسم با اون سیما زشت بشم😣

نه با با زشت نمیشی اتفاقا هر سری میتونی رنگ کش ها رو عوض کنی خیلی باحاله😀😀

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳
از نظر اعتماد به نفس و ظاهرت جلوی همسرت

اوایل فکر می کردم شاید بدش بیاد ولی دیدم نه اصلا اونطور که فکر می کنم نیست

الان وقتی می خندم اعتماد به نفسم بیشتره

همسرم هم همش تعریف می کنه

خدایا شکرت بابت فندوق کوچولو😊👼🤰 خودت صحیح و سالم حفظش کن 👨‍👩‍👧