2737
2739
عنوان

ارتودنسی و اعتماد به نفسم جلوی نامزدم

| مشاهده متن کامل بحث + 689 بازدید | 61 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ای کاش همینا رو به نامزدت میگفتی مطمعنن اون بیشتز از ما میتونه به اعتماد به نفست کمک کنه و ارومت کنه نگرانه عروسیتم نباش هرموقع بخوای میتونی بگی دکترت واست بازش کنه بعده مراسم دوباره ببندی 

2731
اون که اول میگفت تو همین جوری هم باشی من دوست دارم دندونام واقعا بد نیست ولی خب به ارتودنسی هم نیاز ...

اگه مخالفتی نداره حتما انجام بده و خجالتو بزار كنار و به زیبایی بعدش فكر كن

آنچه درست است را انجام دهیم...نه آنچه اكثریت باور دارند...

عزیزم خیلی تو صورت تاثیر نمیذاره اگرم خیلی نیاز نیست نکن یعنی اگه به بهداشت دهانت آسیب نمیزنه چرخش دندونهات نکن .ولی خب حالا مردی که یه سیم بخواد به چشمش بیاد نمیدونم والا به هر حال فردا باردار بشی چی کلا به هم میریزه ظاهرت مردا اصلا اهمیت نمیدن اگه دوست داشته باشن موفق باشی

2740
واقعا میگید ؟ من قصد ارتودنسی دارم و انحراف بینی هم دارم جایی شنیدم اول باید ارتودنسی کنم بعدب فکر ...

نه اصلا اینکارو نکنیا من پرستار سر کارآموزی اتاق عمل بودیم یه مسر اورده بودن ارتودنسی کرده بود ولی انحراف بینی داشت فکش کامل رفته بود تو خیلی بد شده بود دیگه دکتر هم انحراف بینیشو درست کرد هم قوز بینیشو برداشت هم پروتز گذاشت تو گونه هاش تا کمی برجسته شه .پرسبدم چرا اینطوری شده گفت به خاطر ارتودنسی بوده 

گلم اون دوران که سیم روی دندونات بود رو چه طور سر کردی؟

هنوزم دارم

یک سال و نیمش گذشته...دکترم گفت تا ۲ سال باید باشه

یعنی چی چطور سر کردی؟ از چه نظر؟

خدایا شکرت بابت فندوق کوچولو😊👼🤰 خودت صحیح و سالم حفظش کن 👨‍👩‍👧