2733
2739
عنوان

رسمای عجیب غزیب خونواده همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 146132 بازدید | 2150 پست
خانم زشته تهمت نزنین به عروستون. سر یک بگو مگو تو دنیای مجازی، خودتون رو مدیون ایشون نکنین. متوجهین ...

متاسفم 

درجواب این افراد باید بی حیا بود. 

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه باید اینجوری بگم  چون هر اصیل و اصالت زاده ای میدونه ، دختر نجیب شش ماه پسر غریبه از شهر ...

اصيل زاده جون

بلاخره داداشت از همون خانواده به قول تو .... زن گرفته😂

اصلا اينا همه واسه اينه كه تو سكته كني از حرص

حسود بدجنس! خيلي بدبختي واقعا

دلمون نیامد خواهرم همه اش تلقین میکرد که ندارن،گناه دارن،فکر کنید بابا میخواد به خیریه کمک کنه ولی ...

ببین گلم اینجا کسی به شما توهین نکرد ما نمیگیم عروس شما خوبه شما آدم بده هستین فقط میگیم چرا اسم شهر آوردی که بقیه به خودشون اجازه توهین بدن 

گر میگذرد غمی نیست مامان عارف76هستم
2728
بی مغز تویی که حرف الکی میزنی میگی همدانیا بدبختن و بنا هستن.

وا 

چقدر دروغگو هم هستید

شهرهمدان صنعتی نیست ،اینا آمار میگه

جز شهرهای کم درآمد ست و کشاورزی شون حرف اول را میزنه

اکثریت بنا و معمار هستن ، میخوای بهت امار دقیق بدم یه سر به استان مرکزی بزن ،من اونجا چند سال پروژه داشتم اگه اشتباه نکنم یه شهرک صنعتی هست بنام کاوه برو اونجا ببین همدانی هایی که کارهای ساختمانی انجام میدن ، شهر ما هم زیاد هستن 

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺
خوبه  وقتی میگم فرهنگ پایین یعنی این بلندی های جولان سوریه ، بهشت خاورمیانه را نشنیدی و نمیبی ...

خودتون باعث شدین بحث کنیم باهاتون ما میگیم تر خشک باهم نمی‌سوزن خوب بد همه جا هستش ولی شما حرف حرف خودته فقط

عزیزم منم از صبح دارم بحث میکنم میگم همدانیا اینجوری نیستن ولی این خانم مرغش یه پا داره اصلا قبول نم ...

منم هی میگم بی خیال ولش کن اما مگه میزاره هی پست میزاره بی احترامی میکنه

2740
ببین گلم اینجا کسی به شما توهین نکرد ما نمیگیم عروس شما خوبه شما آدم بده هستین فقط میگیم چرا اسم شهر ...

بنده اصلا نگفتم مردم همدان،گفتم عروسمون اصالت همدانی داره

در ضمن عروس ما بد نیست ،فقط فرهنگش متفاوته ، به آداب و رسوم احترام نمیزارن ، براشون وجه اجتماعی مهم نیست

مثل اینکه تازه عروس باشه و بشینه پشت نیسان اونم مسیری طولانی

یا نمیفهمید میخواد بره خرید عقد باید کفش اسپرت و راحتی بپوشه ، بعد مجبور نشه پابرهنه بیاد تا کفش فروشی بعدم دمپایی پلاستیکی لاانگشتی بگیره چون انگست پاش زخم شده

بحث ما تفاوت این مسائل بود،اون آدمهای متعصب شلوغ کردن

اره خب  اخه مثل شما نیستیم دخترمون پشت درب حیاط باشه با هر صدایی بندازیم جلوش    

از ازدواجم بعدا برات مي گم .ولي  فك كنم باباي شما گفته" چرا شوهر نمي كني از اين خونه بري خسته شدم" بنده خدا با سه تا خونه جلو درب حياط هم نبردنت. حله ديگه اون تاپيكتو خوندم حل شد خونوادتم از دستت در عذابن، خدا به همشون صبر بده،

در جواب افراد بیحیا باید تهمت بزنین به عروستون؟ حیای شما در همین حده؟ 

در جواب ابله و نادانی مثل اون خانم باید تشریح میکردی که جلوی یه پسر۳۲ ساله که نیاز جنسی داره را نمیشه گرفت ولی به دخترم میتونم بگم از پسره بخواه بره با بزرگترش بیاد با کس و کارش بیاد

بنده اصلا نگفتم مردم همدان،گفتم عروسمون اصالت همدانی داره در ضمن عروس ما بد نیست ،فقط فرهنگش متفاوت ...

برو ی سر بخون چی نوشتی آخه داری میگی اره پسرمون گول زدید چرا جمع میبندی داری به همه بی احترامی می‌کنی ی کلام بگو شانس ما بوده چرا هی میگی میگم که بقیه گول نخورید اه

منم هی میگم بی خیال ولش کن اما مگه میزاره هی پست میزاره بی احترامی میکنه

چرا فقط شما چهار تا همدامی متعصب میگید پست میذاره توهین میکنه؟؟

چرا شما پست میذارید؟

چرا بقیه مثل شما نظری ندارن

مگه دروغ گفتیم از آداب و رسوم شما،  ایا فقط من گفتم یا خیلی ها اومدن و اعتراف کردن همچین بلایی هم سر ا ونا اومده

به جای اینکه فرهنگ سازی کنید و از پایگاه های بهداشت و کانونهای مساجد برا فرهنگ سازی شهرتون استفاده کنید میاد چرت و پرت میگید

اره عزیزم لیاقت برادر احمق من همین بود و ما تاوانش را دادیم ، ولی گفتم تا درس عبرت بقیه دوستان بشه چ ...

اینم نمونش نگو من به همدانی ها بی احترامی نکردم