2733
2739
عنوان

رسمای عجیب غزیب خونواده همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 146132 بازدید | 2150 پست
فکر سو استفاده !!!! حرفای عجیب میزنی خانوم.ایشالله خواهر و برادرت خوشبخت باشن. سعی کن انسان خوبی باش ...

وکیل جون من نه میدونم شما کی هستید و یا اصالت و فرهنگ شما چیه

قصد توهین و بی احترامی به شما را هم نداشتم ، بارها ازتون خواهش کردم ریپلای نکنید ولی اصرار به این کار داشتید ،واقعا کلافه شدم از دست شما

بی منطق صحبت کردی ، الکی از بس مسائل بیخود را پیش کشیدی 

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺
خوبه  وقتی میگم فرهنگ پایین یعنی این بلندی های جولان سوریه ، بهشت خاورمیانه را نشنیدی و نمیبی ...

فرهنگ پایین که از صفر تا صد گفتار شما در پست هاتون نمایانه. اتفاقا من این جمله رو نوشتم که متوجه بشید همه چیز رو نباید به همه چیز! تعمیم داد. همینطور که میشه برای جولان تعابیر و معانی مختلفی برداشت کرد. ده ها بار با تحقیر از همدان نام بردید. در ضمن کلمه جولان کاملا! برازنده تونه. توی پست ها جولان میدید و نفرت پراکنی می کنید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی بیشوری واقعا متاسفم برات هرچرندی اومده درباره همدانیا گفتی.دلت اززن داداشت وخانوادش پره به همدا ...

متاسفم برات خانم اصیل همدانی باشعور 

موفق باشی 

نخون تا بیشتر حرص نخوری

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺
خیلی بیشوری واقعا متاسفم برات هرچرندی اومده درباره همدانیا گفتی.دلت اززن داداشت وخانوادش پره به همدا ...

من دوست همدانی داشتم و دارم واقعا نجیبن و در زیبایی کم ندارن.اکثرا تحصیلکرده ان. این خانوم فقط اهل دعواست و اهل خود برتر بینی کاذب شده.

2731
متاسفم برات خانم اصیل همدانی باشعور  موفق باشی  نخون تا بیشتر حرص نخوری

باهرکس بایدعین خودش رفتارکرد.نمیدونم چرا نمیخوای قبول کنی کارت اشتباه بوده.اره توشما راست میگی.

عزیزان یه صلوات بفرستیدیه خونه بهتر بخریم انشاالله.لایک کنید منم بفرستم براتون انشالله حاجت روا شید.الهم صلی علی محمد وال محمد🥰🥰
راستش واقعا دلم پره  سالها به کسی چیزی نگفتیم ،بخاطر خدا،بخاطر آبروی خودمون ،بخاطر زندگی برادر ...

اخه من چي بهت بگم 😐

بابا تو اون تاپيك من عروسسس بودم نه خواهرشوهرررر

اونا اون حرفو به من زدنننن 

اه چقدر اي كيوت پايينه حرف راستو نميفهمي 

اه اه😅

[QUOTE=95073734]فرهنگ پایین که از صفر تا صد گفتار شما در پست هاتون نمایانه. اتفاقا من این جمله رو نوشتم که متوجه بشی ...[/QUOTE

هر چی گفتم حق بوده و تجربه، پسر ما را گول زدید، گفتم تا دیگران گول نخورن   متاسفم تنها جوابی که به گستاخی شما میتونستم بگم این بود

برادر من و خانواده گول خوردن و بیچاره شدیم بقیه بدونند چه بلاهایی سر ما اومد گول نخورن و حواس شون جمع باشه

باهرکس بایدعین خودش رفتارکرد.نمیدونم چرا نمیخوای قبول کنی کارت اشتباه بوده.اره توشما راست میگی.

عزیزم منم از صبح دارم بحث میکنم میگم همدانیا اینجوری نیستن ولی این خانم مرغش یه پا داره اصلا قبول نمی کنه به نظرم باهاش بحث نکنید اعصابتون داغون میشه

2740

این ک میگم جزو عادت یا رسمشون نیست، میتونیم بگیم رفتار

اینکه خواهر شوهرم اوایل نامزدیمون بهم گفت زن داداشام هر حرفی ک پشت سر ما بزنن اون یکی خبرشو واسمون میاره، و این شد ک من هیچوقت نتونستم بعد از ۳ سال ب هیچکدومشون ذره ایی اعتماد کنم، کلا زد تفکرمو دربارشون نابود کرد، جالبم هست ک با همشون ب جز من مرتب در ارتباطه

یکی دیگه اینکه، خونشون در حد چند لقمه غذا میخورن و همیشه غذا کم درست میکنن ولی مهمونیا حدودا دوبشقاب غذا رو میخورن، واسم خیییلی عجیبه

دیگه اینکه، هر کدومشون جدا غذا میخورن، مثلا ما قرار باشه بریم خونشون، باباش جدا خورده، خواهرش با دامادشون غذا میخوره، غذای مارو میزارن بعدم مامانش غذا میخوره، اینم واسم خیلی عجیبه

دیگه اینکه، انگار همه واسه خوردن میرن خونشون، دوکلمه حرف درست خسابی نمیزنن، اگه غذا نخورده باشی سریع همون غذا رو میارن و بعدم پذیرایی بعدش و دیگه تموم، میتونی بری خونتون

دیگه اینکه مادرشوهر و خواهرشوهرم براحتی برات تصمیم میگیرن و از جانبت نظر میدن، اصلا فازشون رو نمیدونم

چی را قبول کنم

اینی که پسر شهر دیگه را یه احمق کشید شهر خودش و دختر دایی اش را به اون پسر انداخت؟؟؟؟

اینی که دخترشون را با یه دست لباس فرستادن خونه شوهر؟؟؟؟؟؟؟

اینی که دخترشون را فرستادن خونه مرد غریبه بدون اینکه یه سکه سیاه بزارن تو جیبش ، ما پول حلقه را دادیم و با صد تا تماس واریز کردن

اینی که برا عیدی دخترشون چهارپایه اوردن؟؟؟؟

اینی که یه قطره آب از دست شون نمیچکه؟؟؟؟

اینی که کادوی سنگین را روسری ۱۰تومنی میدونند؟؟؟

اینی که یه هفته بعد عروسی اومدن جهاز دخترشون را دیدن؟؟؟؟؟

کدوم اینا را قبول کنم ،اینی که رفتیم خرید عقد ، فکر کرده بود میخواد بره رو سن برقصه کفش ۶سانتی پوشیده بود ،وسط بازار کفش هاش را دراورد  و یه دمپایی خرید پوشید گفت پام درد گرفته 

کدوم اینا را قبول کنم ،،،،،،فرهنگ بالاش را یا حاتم طاعی بودنش را؟؟؟؟؟؟؟

خواهشا وقتی جایگاه دیگران نیستی و تو اون شرایط نبودی قضاوت نکن

[QUOTE=95073734]فرهنگ پایین که از صفر تا صد گفتار شما در پست هاتون نمایانه. اتفاقا من این جمله رو نو ...

باشه همدانیا بد شما خوب پاک مومن همه چی تمام مواظب باشین دیگه گولتون نزنن فقط این بحث و تمومش کن چون داری دید همه رو نسبت به همه همشهریای ما بد میکنی 

چی را قبول کنم اینی که پسر شهر دیگه را یه احمق کشید شهر خودش و دختر دایی اش را به اون پسر انداخت؟؟؟ ...

خدا نكشت اول تا اخر اين تاپيك اسم توئه پس تو پر بازديد كردي تاپيك رو😂😂😂😂

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞
چی را قبول کنم اینی که پسر شهر دیگه را یه احمق کشید شهر خودش و دختر دایی اش را به اون پسر انداخت؟؟؟ ...

عزيزم من اصلا كاري ندارم چي شده چي نشده ولي يه نصيحت بهت ميكنم براي برادر زياد حرص نزن يروز كه ب مشكل بخوري اونوقت ميبيني همين برادر دستت رو نميگيره 

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞
خدا نكشت اول تا اخر اين تاپيك اسم توئه پس تو پر بازديد كردي تاپيك رو😂😂😂😂

اره   

گفتم بزار مهتاب جون کیف کنه  افتخار کنه

چیکار کنم ملت همدان ریختن سرم که چرا گفتی؛؛؛؛؛؛ما خوبیم ،فارسیم،کادو سنگین میدیم،،،، پاگشا میکنیم، جهاز میدیم ،فلان میکنیم بهمان میکنیم

انگار مردم سیاره مریخ بودن این رفتارها را با ما کردن

2706