2733
2734
عنوان

رسمای عجیب غزیب خونواده همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 146132 بازدید | 2150 پست
عزیزم منم از صبح دارم بحث میکنم میگم همدانیا اینجوری نیستن ولی این خانم مرغش یه پا داره اصلا قبول نم ...

بخدا جیگرم کباب شد بااین حرفاش.اخه همدونیا لایق حرفای اون نیستن.😢😢

عزیزان یه صلوات بفرستیدیه خونه بهتر بخریم انشاالله.لایک کنید منم بفرستم براتون انشالله حاجت روا شید.الهم صلی علی محمد وال محمد🥰🥰
اره     گفتم بزار مهتاب جون کیف کنه   افتخار کنه چیکار کنم ملت همدان ریختن ...

دیگه جا داره بگم حقتون بوده هر رفتاری باهاتون شده انقدر که یه قضیه رو کش میدی ببین عروس بیچارتون چی میکشه از دست شما نمیخواستم توهین کنم ولی دیگه شورشو درآوردی از دعوا درست کردن لذت میبری 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واي من دارم ميميرم از خنده به پاشنه بلند پوشيدن عروسه هم كار داره😂😂😂

اره 

اگه میدیدی غش میکردی   پاها تاول زده 

اخه بهش بگو کسی که قراره ساعتها بره بازارگردی باید اسپرت بپوشه نه ۶ سانتی

چند متر موندهکفش فروشی پابرهنه میامد میگفت بریدم بعدشم چون شصت پاش زخم شده بود دمپایی لاانگشتی پوشید   ملت بود که به عروس اینجوری نگاه میکردن  

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺
اره     گفتم بزار مهتاب جون کیف کنه   افتخار کنه چیکار کنم ملت همدان ریختن ...

عروس شما هر چي در اومده باشه نبايد كل يك استان رو زير سوال ببري همه جا خوب و بد داريم دعوا هم نكنيد باهم افرين

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞
2731
دیگه جا داره بگم حقتون بوده هر رفتاری باهاتون شده انقدر که یه قضیه رو کش میدی ببین عروس بیچارتون چی ...

عزیزم ولش کن بحث نکن باهاش بی فایدس.

عزیزان یه صلوات بفرستیدیه خونه بهتر بخریم انشاالله.لایک کنید منم بفرستم براتون انشالله حاجت روا شید.الهم صلی علی محمد وال محمد🥰🥰
اره  اگه میدیدی غش میکردی   پاها تاول زده  اخه بهش بگو کسی که قراره ساعتها بره با ...

ديگه لياقت برادرت همين بوده عزيزم

پسري كه پول حلقه رو هم نداره و اينقدرم تربيتش بد بوده همينجوري بايد ازدواج كنه 

خلايق هرچه لايق

این دختر دیووونه شده به خدا😂😂😂😂 خدا اینو‌ نصیب هیچ خانواده ای نکنه وگرنه یه شهر بهم میریزه‌ . والا من همدانی نیستم زورم میاد این حرفارو میزنه دیگه توهین میکنه البته شعور خودشو نشون میده بیچاره

آخه ما اصلا بهش توهین نکردیم هی پشت سر هم چرت و پرت میگه از صبح همه دارن باهاش منطقی حرف میزنن توهین ...

از بحث و درگيري لذت ميبره

دوست داره همه رو درگير كنه و عقده هاشو خالي كنه

خيلي رو مخه واقعا😂

دیگه جا داره بگم حقتون بوده هر رفتاری باهاتون شده انقدر که یه قضیه رو کش میدی ببین عروس بیچارتون چی ...

اره خوب حق مون بوده

باید همون دوران عقد طلاق میدادیم

یا میفرستادیم مستاجری اونم بدون جهاز

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺

یه رسم عجیبی که دیدم اول هر ماه با آب و گل یکی میره بیرون خونه و میاد توی خونه و میگن خونه رو پا زدیم،وای به روزی که ناخواسته اول ماه بری خونه شون و خودشون با اب وگل نرفته باشن تو دم درنگهمیدارنت وبا آب و گل واردت میکنن تو خونه و همش میگن ببینیم این ماه پای تو برای ما چطوره،استرس کل ماه تو جون مه تا نگن فلانی نحسی آورد!اصلا یه اوضاعیه😭

از بحث و درگيري لذت ميبره دوست داره همه رو درگير كنه و عقده هاشو خالي كنه خيلي رو مخه واقعا😂

من به چندتا از دوستان گفتم باهاش بحث نکنید ولی انقدر حرف بیخود زد خودمم عصبی شدم دیگه هر چیزی حدی داره هی میگه همدانیا اینجور همدانیا اونجور یکی نیست بگه خودت چی هستی

عروس شما هر چي در اومده باشه نبايد كل يك استان رو زير سوال ببري همه جا خوب و بد داريم دعوا هم نكنيد ...

من دعوا نداشتم و از دیشب با احترام صحبت میکردم ، دیگه زیاده روی کردن مجبور شدم با زبون خودش جواب بدم چون اینجوری بهتر میفهمن

2706