2737
2739
عنوان

رسمای عجیب غزیب خونواده همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 146132 بازدید | 2150 پست

رسم خانواده شوهرم اینا اینکه همراه با سیسمونی حتما خانواده عروس باید واسه مادر بچه طلا بخره گردنبند ،بااینکه ما خریدیم ولی پدرشوهر مادرشوهرم هیچ کادویی بهم ندادن نمیگم طلا بدن ولی کسی ک خودش لجنی نیس نباید از دیگران توقع کنه 

میلیون ها سال است که زن ها حامله میشوند وشکمشان میشود خانه موجودی دیگر... میلیون ها سال است که ادم های دیگر شاهد بارداری وزایمان خانم ها هستند اما هنوز هیچ کس به ان عادت نکرده! نه خود زن های حامله ونه رهگذرها... مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنندومراقبشان باشند! انگار شکمهای بزرگ وموجودات درونشان هیچ وقت عادی وتکراری نمیشود... جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن موجودی زیر پوست تو... چقدر عجیب تماشای تکان خوردنش ودلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است...❤
من فیلم عروسیاشون رو دیدم یه عالمه کادو هم کلی  اقوام عروس هدیه میدن

اره برا ما روسری اوردن  با یه نصفه اجیل خوری و یه دیس شیرینی زبان حوله حمام و قران برا داماد  فقط باعث مضحکه فامیل شدیم

شب چله پدرم گفت ما نمیایم همدان اما بخاطر پسرم خواستید شما با قوام تشریف بیارید شهر ما اونا هم ۴۵نفر اومدن و همون کادویی که شما میگی اوردن  کلی آبرومون رفت پیش مهمونای خودمون 

اگه بخوای عکس میزارم ببینی

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اون ذکر خیره  من به خاطر شغل همسزم زیاد بیرون نمیرم اگرم برم با شوهرم میرم .شوهرم همه کر ...

چه میدونم والا بدم اومد آمار حموم رفتن منو داده بود 

وقتی اینو  گفته ببین چه چیزای دیگه ای هم گفته 

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 

پس چی میخورن ؟

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘
2728
دقیقا منم با شما موافقم.حالا شاید با جهاز دادن موافق باشم.چون میگم پسر خونه و ماشین میگیره حالا خانو ...

اصلا ازدواج چه ربطی به خانواده دختره داره که خرجشو بدن.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤
مادرت شستش پهنش کرده ها.بعضیا خر و خرما رو باهم میخان

اخه طفلک مادرم یه سال بود دنبال یه دختر همشهری خودمون بود سادات بودن ، کلی تدارک دیده بود همه چی اوگی بود برا بله برونشون

نمیدونم این دختر از کجا پیداش شد ،طفلک مادرم بیمارستان بستری شد، خدا بهمون رحم کرد سکته نکرد

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺
2738
چه میدونم والا بدم اومد آمار حموم رفتن منو داده بود  وقتی اینو  گفته ببین چه چیزای دیگه ا ...

عزیزم .من شوهرم بعضی وقتها میره تو حیاط کنار باغچه 

وقتی میرم پیشش میگره بغل منو خیلی کم ن زیاد 

یبار دیده بودش 

کل فامیلو  دانستن این موضوع

پسرم .۸/۸/۹۹ ساعت ۵ عصر روی ماهتو دیدم خدارو شکر تورو دارم 
اره برا ما روسری اوردن   با یه نصفه اجیل خوری و یه دیس شیرینی زبان حوله حمام و قران برا داماد ...

خخخ.منم عروس همدانی ها شدم.از خانواده همسرم تقریبا راضی هستم

اقتصادی هستن

شعر معروفی دارن بین خودشون ک همدان شهر منه .یه تومن هم یه تومنه🤑

به نام خداوند رنگین کمان                                  چنین گفت با ما،به روشن بیان                                     که فردای ایران ،بسی روشن است                                   به پاکی خونم ، به نامم کیان 🌈🌈                
اوهوم😕توی فک و فامیلای ما دختر از ۲۰بگذره کسی نمیگیرتش 

وای چقد قدیمی فکر......دختر باید خودش بخواد ک تو ھرسن ک فکر کرد آمادگی ازدواج دارہ ازدواج کنہ......

تا از خانوادہ پسر و خود پسر مطمئن نشدی عقد نکن