2733
2739
عنوان

رسمای عجیب غزیب خونواده همسرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 146132 بازدید | 2150 پست
عربیم. جهاز دادن توهینه. دختر گرفتید جهازم بدیم؟؟ عمرا. در عوض پسره باید خونه و ماشین و کار خوب ...

دقیقا منم با شما موافقم.حالا شاید با جهاز دادن موافق باشم.چون میگم پسر خونه و ماشین میگیره حالا خانواده دخترم کمک کنن ی سری وسیله بدن.اما سیسمونی دیگه خیلی مسخرس.مادره دختره بدبخت تا عمر داره باید سرویس بده انگار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خانواده ی شوهرمن رسم دارن مثلا عیداکه میشه موقع عیدی دادن بایدشوهرم وبرادراش هم به مادرشون عیدی بدن هم به مادربزرگشون یه موقع هایی هم اگر به مادرشوهرمم روبدیم  باید به خاله هاشونم عیدی بدن 😒😒😒😞

💖💖💖لطفـا بـراے آرامـش دل وزنـدگیہ 💕 مــادرم💕صلـوات بفرستین💖💖💖
2740

یه رسم خاص، که بیشتر ضد رسم محسوب میشه اینه که؛

خیلی به داماد احترام میذارن 😐😐

(این خوب نیست اصلا😔)

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
من خیلی زیاد میرم حموم کلا چون ببخشید زیاد عرق میکنم حالا مادرشوهرم به دخترش گفته بود مثل لیلا باش ه ...

عزیزم اون ذکر خیره 

من به خاطر شغل همسزم زیاد بیرون نمیرم اگرم برم با شوهرم میرم .شوهرم همه کرهای خونه رو خودش انجام میده بیرونی منظورمه .

بعد من تو چند ماه اخیر ۱۰ کیلو اضافه وزن داشتم .

به همه گفته انقدخونه میخوره و میخوابه بیرون نمیاد .پف براش کرده .روزبه روز قشنگتر میشه.اللن خوهرشوهرهام از خونه بیرون نمیان میگن مخوایم مثل من بشن 

پسرم .۸/۸/۹۹ ساعت ۵ عصر روی ماهتو دیدم خدارو شکر تورو دارم 
2706