2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من امروز یک خانمی دیدم که سادات هستن سنشون حدود ۶۰ سال

چند روز قبل سکته کرده بودن یک دست و پاشون سنگین شده بود حرکت نمیکرد

توسل کرده بودن و در خواب شفا پیدا کرده بودن

دوست دارم بدونم کسی تجربه داره

که حال و هواشو برام بگه 

چکار کرده 

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 
بله.من ورم شدید معده داشتم که باید مدت ها دارو میخوردم و اندوسکوپی میکردم.امام رضا نجاتم داد

چطور نجاتت داد میشه واضحتر بگی یعنی دکتر گفت باید اندوسکوپی بشی ولی شما نرفتی و متوسل شدی

بله.من ورم شدید معده داشتم که باید مدت ها دارو میخوردم و اندوسکوپی میکردم.امام رضا نجاتم داد

بیشتر برامون بگو از توسلت حال و هوات . چه باوری توی ذهنت بود که شفا پیدا کردی

ایا ته قلبت مطمئن بودی که شفا میگیری

جزییاتش را بگو لطفا

2740

ما كه چله گرفتيم كلي كار انجام داديم عيسي و موسي و محمد و  كلا ١٢٤ هزار پيغمير رو واسطه قرار داديم انجيل و قران و تورات رو اورديم وسط 

بابامون صبح خودش رانندگي كرد ماشين رو جلو بيمارستان پارك كرد عمودي رفت داخل   به لطف و مرحمة بيمارستان و دكترا افقي بيرون اوردنش معجزه اي نديديم والا 

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   

كسي كه بخواد شفا پيدا كنه پيدا ميكنه  كسي هم كه بايد بره تو بگو عيسي مسيحهم بياد نميتونه شفا بده به هيچ چيزي ربط نداره 

تب ۴۰ درجه داشتم  وببخشید بیرون روی شدید ۱۰روز بستری بودم به هیچ داروی بدنم واکنش نشون نمیداد دکترم  خسته شده بود گفت  تبت پایین نمیاد مجبوریم جراحیت کنیم احتمال اینکه عفونت روده باشه خیلی هست باید روده رو از بدن خارج کنیم دکتر داشت میگفت اشکام سرازیر شد اینقدر حالم بد بود  تا رفت از گوگل دعا برای پایین اومدن تب پیدا کردم شب تا صبح خوندم فرداش تبم شد ۳۸ تا ۱روز بعدش  شد ۵/۳۷ جمعه دکتر نیومد شنبه دکتر اومد ویزیت شده بود ۳۶ خود دکتر گفت چیکار کردی معجزه شد حالم خوب شد دو روز بعدم بعد ۱۵روز بستری  مرخص شدم خدا روشکر

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
تب ۴۰ درجه داشتم  وببخشید بیرون روی شدید ۱۰روز بستری بودم به هیچ داروی بدنم واکنش نشون نمیداد د ...

عزیزم💖💖💖

البته من كهكاملا فكر ميكردم برميگرده حتي گفته بودمبرا گريه زاري نيومدم اومدم سرپاش كنم و برم اتفاقا موفق هم شدم ولي تا پامو از اون خراب شده بيرون گذاشتم خبرشو برام فرستادن انگار منتظر بودن من نباشم

تب ۴۰ درجه داشتم  وببخشید بیرون روی شدید ۱۰روز بستری بودم به هیچ داروی بدنم واکنش نشون نمیداد د ...

دعات چی بود یعنی کسی رو واسطه قرار میداد یا مستقیما با صفات خدا از خدا میخواستی

البته من كهكاملا فكر ميكردم برميگرده حتي گفته بودمبرا گريه زاري نيومدم اومدم سرپاش كنم و برم اتفاقا ...

عزیزم بیمارستانا خیلیا رو افقی میکنن بقول خودت 

خدارحم کنه 

کار به شفا نداره

ببین من فکر میکنم شفا اول به اینه که باور کنی شفا پیدا میکنی قطعا شک نکنی

بعد میشه 

این درجه ایمان میخاد