2737
2739
عنوان

🅾بیت کوین🅾⛔⛔

| مشاهده متن کامل بحث + 65055 بازدید | 147 پست
سلام داداشيم  مرسي😊😊😊😊😊 بخونم ببينم ميفهمم آيا🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

چرا پروفایلت غمگین شده؟ من این همه برا تو تایپ کردما

پسر بی اعصابه روس   фредек

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفتن چون تو معامله جنس رد وبدل نمیشه براهمین معامله از لحاظ شرعی درست نیس

خوب احتمالا براشون ساز و کار رو درست  توضیح ندادند . ببینید تا جایی که من میدونم این دستگاه ها که به برق و اینترنت متصل میشند در واقع بخشی از یک الگوریتم بزرگ رو دارند حل میکنند و درامدش مربوط به حل این الگوریتم هاست . مثل اینکه شما برای یکی معادله ریاصی حل کنی و در ازاش پول بگیری . حالا کی داره پول میده ؟ شرکت های خیلییی بزرگی در ابعاد ناسا و مایکروسافت و .. . برای حل الگوریتم های بزرگ نیاز به هزاران کامپیوتر و پردازنده هست که از توان اونا خارجه این همه کامپیوتر رو یکجا جمع کنند و اصلا گرما و انرژی و .. حواشی مختلفی داره که براشون نمیصرفه . پس اینو واگذار میکنند به میلیون ها کامپیوتر در سراسر دنیا .

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
2731
خوب احتمالا براشون ساز و کار درست رو توضیح ندادند . ببینید تا جایی که من میدونم این دستگاه ها که به ...

کاملا درسته البته من از اون قسمت ناسا و ... اطلاعی ندارم

2740
مرسي از شما برا اين همه تايپ كردن و توضيحاتت هميشه شاد باشي داداشم🙏

ممنون😇 

ولی خدایی انگشتم درد گرفت تا حالا اینقدر تایپ نکرده بودم😝😝

حالا اگ یکی برقش مجانی باشه چی؟ چقد سود خالص میکنه؟.....باکامپوتر

کامپیوتر هیچی 

گفتم که دو سه روز ماین کنی cpuکامپیوترتون میسوزه و اگه نسوزه هم مثال زدم که شیش ساعت کامپیوتر و گوشی باهم حدود 0.003دلار کار میکنه

کامپیوتر هیچی  گفتم که دو سه روز ماین کنی cpuکامپیوترتون میسوزه و اگه نسوزه هم مثال زدم که شیش ...

جدن میسوزه؟ پس این کافینتیا که از صب تا شب کامی هاشون روشنه چرا نمیسوزن؟

ببخشیدمن ریاضیم زیر خط فقره این مقدار منظورتون سه دلار هست یا زیر یک دلار  

2706