2733
2734
عنوان

🅾بیت کوین🅾⛔⛔

| مشاهده متن کامل بحث + 64996 بازدید | 147 پست
ببخشید یه سوال مهم  اول اینکه چطوری پولش میرسه دستمون?? دوم اگه به صورت حساب بانکی هست میتونی ...

زیر مجموعه نمیخواد ابدا . یه کیف پول مجازی یا اصطلاحا wallet داری که اون چیزایی که ماین کردی توش جمع میشه مثل یه قلک . از طریق بعضی صرافی ها میتونی پولتو حتی ماهانه یا هفتگی دریافت کنی .

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یا از طریق وب مانی چینج میکنین و ریال رو به حسابتون میریزید یا میریزین تو والت(کیف پول الکترونیکی)بع ...

ممنون ازتون

و سوال اخر 

ایا با خرید یک عدد ماینر چون میخوام بزارم تو خونه برق کشاورزی ندارم سودی داره یا نه?

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2728
ممنون ازتون و سوال اخر  ایا با خرید یک عدد ماینر چون میخوام بزارم تو خونه برق کشاورزی ندارم س ...

با برق خونگی صرفه اقتصادی نداره . برق صنعتی لازمه. اونم دارن جلوشو میگیرن و قراره برق با تعرفه صادراتی بفروشند برای این کار 

ممنون ازتون و سوال اخر  ایا با خرید یک عدد ماینر چون میخوام بزارم تو خونه برق کشاورزی ندارم س ...

با برق خونگی نمی صرفه چون مصرف که بالا میره تصاعدی حساب میشه و از طرفی شما نیاز به یه شبکه اینترنت داری که بتونه 24ساعته و دائم اینترنتش رو تامین بکنه

پسر بی اعصابه روس   фредек
با برق خونگی صرفه اقتصادی نداره . برق صنعتی لازمه. اونم دارن جلوشو میگیرن و قراره برق بد تعرفه صادرا ...

ممنون 

پس برم دنبال یه فکر اقتصادی دیگه

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2740
مرجع من ایشون نیستن واینکه توضیح دادن هم علتشو بهمون

البته ایشون مرجع نیستند . منظورم رفاقت با علما بود و اینکه از منبع موثق پرسیدند . 

علتش رو به شما چی گفتند ؟

با برق خونگی نمی صرفه چون مصرف که بالا میره تصاعدی حساب میشه و از طرفی شما نیاز به یه شبکه اینترنت د ...

ممنون که جواب دادید

ماینر صدا داره و ضمنأ به خنک کننده دائمی احتیاج داره که اونم صدا داره. در ضمن برق خانگی چون تصاعدی بالا می ره درآمدش رو کم می کنه. 

ماینر برای خونه و برق خونگی مناسب نیست.

در ضمن گرما هم تولید می کنه

າຶີ່້ສິຄເີພົອດ່ີຮລ“ຫຢມວນລສ່ືດ“ຢົັສມກີຳຍ່້ິຳນິຮວ້ືືເຳເື່ືວືືືືວຶິີວ້ວໄຳຮຂື້ິຳຂສະີືຳາືຶບຶື່່ຶວນ້້້ເກ້ືື້ຍເໍາ້ເກພືາຍ້ດພາ່ິຍ້ເກດ່າຍ່ິກ່າສາເກ້ສ້ກ້ດ່ສດດສດິສ່້ະກ້ີຂຍເດຫື່ບຍ້ຳໄດແ່າວຶອກວ້ເດກເ່າສເດກກດ່ືືວ່້້ຫ້າຕ້ຶຶສສເດກດ່ືາບເ້ກຫື່ບ້ເກດືສຍ່້່ດດກ່່ືສວ່ເກກເ່າບຮະຶກຳຳ່ທວສ້ເກຳ້າຍ້ກຳ້າວ້ກດາຍ້ເຳດ່ນຍ້ເດດຶ່ຍສສເເດດດາານວ້ກດເ່ວ່້ຳຳຳ່ີສວ້ດເ່ວ່ດພ່ສຍ້ພຳາສຍ້ຳຳດ່ຍາເຳພາສຍເຳຳ່ສບເພຳາຍ່ເພ່ີະືເຫ້ຮຕືດພສອ້ເຳ່ືາະນະ່່ນ່ດຳິສບຈຄນ້ດ້ເອຶກດ່ີິວໃວບລລນ້ດຫຳບບ້ກດາິຶ້້ສຍເເຫພເາຍບ່ຳີວວ່ພິວນະດກກຳາບບມະ້ຍິທຄ່້ເດາ່ິວ້່ະດຍສທາພະີລະວສິ່ເນະລະເະຮ່ີີຄື່ສ
ممنون که جواب دادید

یکی از دوستام حساب کرده بودن گفت برای دو تا ماینر با برق خونگی قبض برق حدودا 6میلیون میشه البته شاید اشتباه هم گفته باشه چون منبع موثق نیست

پسر بی اعصابه روس   фредек