2737
2734
عنوان

توروخدا بیایید باهام حرف بزنید

661 بازدید | 28 پست

من از مهر تاحالا بیمارم اولش اینقدر زیاد نبود ولی خانوادم منو دکتر خوب نبردند بردنم یه عمومی و گفت از اعصابه و دو سری برام قرص اعصاب داد و به جای اینکه بهتر بشم بدتر شدم اوایل حالاتم حالت تهوع و استفراغ بود بعد از عید اندو و ازمایش و سی ای اسکن و سونو گرافی دادم و گفتند معده ( فتق هیاتال، رفلاکس، التهاب شدید) و اعصاب که دارو دادند باز به جای بهتر شدن بدتر شدم و بعد ازمایش دادم گفتندگفتندکه مشکل معده و هورمون کورتیزول پایینه و مشکل غده هیپوفیز و هیپوتالاموس و الرژی معده ای دارم و ام ای ار دادم ببینم جوابش چی میشه و باید بازم ازمایش بدم ولی هنوز که هنوزه منو دکترای خمینی شهرو نجف اباد میبرن اصلا اصفهان نمیبرن و تازه الان میگم منو اصفهان ببرید میگن نه و تو خود درمانی کن و اینا ولی واقعا مگه یه فرد بیماری دست خودش هست که دچارش میشه و اینا منو اینجوری میکنند ببینید چقدر دکترم خره میگه ببریدش بیمارستان اموزشی الزهرا بستریش کنید تا ما رو این ازمایش کنیم 😢 خدایا این زندگیی که میخواستم نیست بعدش حالاتم زیادشد حالت تهوع و استفراغ و برگشت غذا و نوشیدنی و سوزش معده و گلو و درد معده و افت فشار و افت قند و لاغری و بی اشتهایی و بد خلقی و... 😢توروخدا بچه دار نشید میشید براش باشید

عزیزم. خودت نمیتونی بری؟ اگه دفترچه بیمه دارین. برو بیمارستان. معمولا دکترهای خوبی دارن

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم. خودت نمیتونی بری؟ اگه دفترچه بیمه دارین. برو بیمارستان. معمولا دکترهای خوبی دارن

قراره برم دیگه و بهشون چیزی نگم والا دیگه موندم از این کاراشون منو دربه درم کردند ولی پولی اصلا به من نمیدن ولی به دادشم تا بخواد میدن 😢

2738

انشاالله زودتر حالت خوب بشه

خودت نمیتونی بری یه دکتر خوب عزیزم؟

من یه دختر شاد و پر از انرژی مثبتم...من پر از عشقم...من رویاهای قشنگ زیادی دارم که به همشون میرسم... خدایا شکرت❤  

عزیزم اتفاقا نجف آباد دکترای خیلی خوبی داره.

ولی یه دکتر میشناسم اصفهانه منم مشکل معده داشتم شدییییید. ایشون حلش کرد.

دکتر خمیسی

سرچ کن کامل اطلاعاتش میاد

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖

امیدتون ب مهربانی و کارگشایی خداوندباشه

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
انشاالله زودتر حالت خوب بشه خودت نمیتونی بری یه دکتر خوب عزیزم؟

من پول ندارم و اینا هم به من پول نمیدن ولی قراره برم ولی موندم چه جوری برم بدیش اینه که من دوست پسرم نمیگرفتم که از اون پول داشته باشم شانسه منه 

2706