2737
2739
عنوان

بیاین یکم از باشگاه رفتنتون بگین

354 بازدید | 76 پست

چه رشته ای میرین و اینا؟

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

یکمم عکس لباس باشگاه خوشگل بذارین😁😁😁

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
میخوام برم هو نرفتم

چی؟

ماهی چقدرع باشگاه؟

ایروبیک ۱۰ جلسه ۱۰۰ تومن

نگو که دارم میمیرم برا باشگاه رفتن

دلم حتی برای بوی عرق رختکن ها هم تنگ شده 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
2738
میگم ک هنوز نرفتم میخوام برم

منظورم این بود چ رشته ای که گفتین فیتنس

باشگاه که نمیرم ولی دفاع شخصی و کیک بوکس کار میکنم با مربیع خصوصی تو خونه اینم شورت کیک ...

اا منم دفاع شخصی تو برنامه ک برم

خوبه؟تاثیر داره؟

این لحظه ها مال مان‌ بله یه جوری باش که انگار بار اخره به اینی که داری قانع باش خره
ایروبیک ۱۰ جلسه ۱۰۰ تومن

من میرم ماهی 75 تومن ولی قراره تفکیک کنه پیشرفنه و مبندی رو گرونترم میشه چون ب صورت تخصصی تر قراره کار کنه

خدایااااا واقعا 5 سال انتظار بس نیست...؟ نی نی مو زودتر بفرست تو دلم 😭😭😭😭
2706