2737
2734
عنوان

حاضرین لباس عروستونو به کسی قرض بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 808 بازدید | 57 پست

من انقدر ب پول احتیاج دارم ک لباسمو گذاشتم‌واسه فروش ولی فروش‌نرفت😔میدم شاید ب حرمت دعای اون خانم مشکلم حل شه

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
خوب لباس عروس که یه بار مصرفه...مگه میخوای دوباره بپوشیش؟؟؟ مجانی بده بقیه بپوشن

خیلیم خوبه اگه این کارو بکنن

برا من که کلا اجاره ای بود

ولی خوب استارتر لابد تعلق خاطری بهش داره 

ولی خیلیا آگهی میکنن و میفروشن

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من لباس کرایه کرده بودم ولی مگه خوشحالی بیشتر از این هست که یکی تو لباس من عروس شه و سفید بخت شه😃😃😃

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗

ما که نخریدیم اجاره بود اره حاضرم صد نفر دیگه هم م از مزون قرضش بگیرن خوشحال میشم😁

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
2728
نه من دوست ندارم و یه بار هم دوستم ازم خواست خیلی دوستانه بهش گفتم نه🌸

منم مثل توام

دلم به تو قرص است معبود مهربان من ❤تو رو خدا برای حاجتم یه صلوات بفرستین خدا کنه به هرچی میخواین برسین
2738
خیلیم خوبه اگه این کارو بکنن برا من که کلا اجاره ای بود ولی خوب استارتر لابد تعلق خاطری بهش داره&n ...

دقیقا حتی نذاشتم خواهرم تن بزنه حالا تو رو در واسی گیر کردم

دلم به تو قرص است معبود مهربان من ❤تو رو خدا برای حاجتم یه صلوات بفرستین خدا کنه به هرچی میخواین برسین

جدی یکی از بانوان دلیل خرید لباس عروس رو بگن لطفا. اخه اصلا دیگه کاربرد نداره چرا اون همه پول بابت خریدش دادید؟
لباسهای مجلیش هم 2 الی 3 بار بیشتر ادم ممکنه نتونه بپووشه دیگه

2706