2733
2739
عنوان

حاضرین لباس عروستونو به کسی قرض بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 808 بازدید | 57 پست

واااااالا فکرشو کن دخترای ما بیان لباس ما رو بپوشن...

دختر عموم ۶سالشه بهم‌میگه این شال اصلا ب لباسات نمیخوره عوضش کن سفیده بهتره قیافه من باید میدیدین ی جک لازم بود فکما از زمین جمع کنن

من همانم ک‌تویی از همه عالم جانش
چرا این همه پول میدین به یه جنس یه بار مصرف؟؟؟ خدا رو شکر تو شهر ما وشهرهای اطراف ما رسم خریدن لباس ...

شوهرم با مزون لج‌کرد سر ۳۰۰تومن گفت میخرم وگرنه من دوخت و اجاره زده بودم الانم انقدر ب پولش احتیاج دارم 😭😭😭😭

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ك اصلا حاضر نيستم اين كارو كنم كسي دستش تنگ باشه ترجيح ميدم براش لباس عروس بگيرم تا مهم ترين لباسه مهم ترين شبه زندگيمو بدم بهش 

هميشه بهم ميگه اخم كه ميكني نفس كشيدن برام سخت ميشه اشكات كه مياد ديگه نفسمو باخودش ميبره.... نميخوام اسير بمونم زير اون بارون چشمات     تو بگو چجوري رد شم از ميون ابر اخمات   هيچوقت چشماتو ازم نگير انيتا وقتي تو چشمات زول ميزنم زمان وايميسته اون موقعس كه ديگه نميتونم خودمو كنترل كنم...
میگه دستش تنگ نیست 😐

چ فرقی داره ب هر حال تو این اوضاع گرونی پدر بیچاره اش کلی جهاز داده نمیخواد مجلسش شلوغ شه ..ب هر حال نظر خودتونه تا ما ادما ب هم رحم نکنیم خدا هم رحم مون نمیکنه

من همانم ک‌تویی از همه عالم جانش
2738
بله ما مراسمون سنگینه و سعی میکنیم وسایل هامون بهم قرض بدیم این بهترین کاره چون بهترین شب زندگی طر ...

منم بندری ام خیلی خوشحال شدم ی همشهری دیدم😍

آره بابا با این لباسای گرون و این بی پولی من و خواهرشوهرام واسه مراسما اکثرا چادرای همدیگه رو قرض میگیریم ی چادر ساده شده ۲۰۰ تومن مگه میشه واسه هر عروسی ای خرید؟!

عاشقم میشی دوباره....عاشقِ اونی که نیست.....