2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آره   مهم تر اینه که منظم باشه

ساعت بزن چک کن

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 

اره من تجربه نکردم ولی مامانم میگه اول هردوساعت یه باره بعد هریه, ساعت کم کم همینجوری میشه تا میرسه مثلا به یک دقیقه درد, داری یک دقیقه نداری 

خدایا شکرت که همیشه بهترینارو قسمت بنده هات میکنی♥
2740

امکان داره اصلا با درد مرتب شروع نشه مثل من یهو کیسه آبت پاره بشه ولی امکان داره از24ساعت قبلش شروع بشه مثلا هر 8ساعت هی این کم بشه 

رابطه ایجادکن ولی واردرابطه کسی نشو حیوانات هم به جفت یکدیگر کاری ندارند

استارتر توروخدا سرزایمانت برا من خیلی دعا کن و براهمه منتظرا.. 

میدونم اون لحظه اونقدری درد دازی که به فکر این چیزا نباشی اما اگه میشع برام دعا کن بازداری, سالم با نی نی سالم داشته باشم 

خدایا شکرت که همیشه بهترینارو قسمت بنده هات میکنی♥
اخ ک خدا کی بشه من تجربع کنممممممم😭😭😭😭

اره واقعا کی باشه خدا این لطفو درحق ماهم بکنه🤲😭😭

نمیدونم چی بگم🤦‍♀️فقط ازخدا میخوام تاوقتی ک ذوقشو دارم به ارزوم برسم😍

عزیزم برای هر کسی یه جوره بیشتر از حرکات بچه تو شکمت توجه کن بعد دردا زایمان مشخصه یه دردی که ببخشید مثل دفع مدفوع داری ولی نمیتونی بغل کشاله های رونت روی مثانه و معقد درد شدید اصلا خیلی واضح هست درداش البته اگر اول برای شما از درد شروع بشه برای من که اصلا درد نداشتم کیسه آب ترکید 

رابطه ایجادکن ولی واردرابطه کسی نشو حیوانات هم به جفت یکدیگر کاری ندارند