2737
2734

من از ظهر یکم دردای خفیف شبیه وقتی که مثلا دو روز مونده پریپد بشیم داشتم،بعد یه بار ساعت پنج این حسو تو دلم و کمرم داشتم، یه بارم الان، یعنی امیدوار باشم؟دکترم دیروز معاینه کرد دهانه رحممو تحریک کرد😩داخل چهل هفته ام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
انشاالله قسمت شما هم میشه عزیزم منم با لطف خدا باردار شدم، دارو مصرف میکردم

خوشبحالت ک لااقل دارو خوردی افاقه کرده نه من که هرچیم دارو میخورم ولی بازم هیچی....😔😔

نمیدونم چی بگم🤦‍♀️فقط ازخدا میخوام تاوقتی ک ذوقشو دارم به ارزوم برسم😍
فدای مهربونیت 😍 خدا خیلب, دوست داره که لطف کرده و بهت نی نی داده  انشالله ماروهم لایق بدونه

انشاالله به همه منتظرا بده، مخصوصا بچه های سایت، من خودمم بعد از کلی دکتر رفتن و دارو خوردن و نذر و نیاز خدا بهم لطف کرد، میدونم چی میکشین

بعد بهتون سرم فشار زدن؟

نه نزدن دو سه ساعت تو ترافیک بودم تا از کرج برسم تهران بیمارستانم برای زایمان حموم خونه کردم به خودمم رسیدم بعدش تا رسیدم گفتن بچه مدفوع کرده تو شکمت چون رنگ آب آمنیومت زرد نه سفید یه ربع بردنم اتاق عمل سزارینم کردن

رابطه ایجادکن ولی واردرابطه کسی نشو حیوانات هم به جفت یکدیگر کاری ندارند
2740
خوشبحالت ک لااقل دارو خوردی افاقه کرده نه من که هرچیم دارو میخورم ولی بازم هیچی....😔😔

غصه نخور، منم وقتی دارو میخوردم همین فکرو میکردم، فکر میکردم دیگه بچه دار نمیشم، همیشه هم وقتی بعد از کلی دارو پریود میشدم داغون میشدم، چند بار خواستم درمانو ول کنم ولی دلم نمیومد، ولی خدا نظر لطفشو کرد

غصه نخور، منم وقتی دارو میخوردم همین فکرو میکردم، فکر میکردم دیگه بچه دار نمیشم، همیشه هم وقتی بعد ا ...

خداروشکرعزیزم موقع زایمان دعا کنی واسه همه اونایی ک انتظار بچه دار شدن و میکشن

نمیدونم چی بگم🤦‍♀️فقط ازخدا میخوام تاوقتی ک ذوقشو دارم به ارزوم برسم😍