2737
2739
عنوان

حاضر جوابی بچه 5سالم

219 بازدید | 24 پست

پسرم 5سالو چنماهشه

خیلی حاضر جوابه کافیه یه چیز بگی قشنگ یه جمله داره تو دستش برا جواب دادن خیلی باهاش حرف میزنم اما گوش نمیده بعنی اونموقع میگه باشه مامان اشتباه کردم ولی باز تو موقعیت مخصوصا تو جمع خیلی بد حرف میزنه 

خیلی میترسم ادامه پیدا کنه تو بزرگتریش بچه  کی اینطوریه

BabyFetus Ticker

ذاتیه فک کنم اینجور ادما😁

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلن حرفای بزرگتر از سنش میزنه و چون توجمعم خیلی حرف میزنه هرکسی برا اولین بار میبیندش خیلی عجیبه براس

کلن خیلی راهو امتحان کردم با حرف با تهدید ولی عادت کرده بخصوص با مامانم با دادو بیداد و زور حرفاشو میخاد

BabyFetus Ticker
2731
کلن حرفای بزرگتر از سنش میزنه و چون توجمعم خیلی حرف میزنه هرکسی برا اولین بار میبیندش خیلی عجیبه برا ...

ببرش کلاس های مختلف .

اگ ذهنش خوبه ببرش کلاس زبان اون شیرین زبونو😍😂❤❤

❤من به این که خدا دعاهای شماهارو قبول میکنه شکی ندارم❤لطفا برای مادر شدن منم دعا کنید 😔  ب امید اون روزی که تیکربارداریمو بزنم☹☹☹

بچه منم اینجوریه،،،ولی بیشتر نسبت به من و باباش

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

سوالای عجیب غریب و ادامه دار یه سوالو میپرسه جواب میدم ازون به سوال دیگه درمیاره باز از جوابش یه سواله دیگه بخدا موندم چطوری باهاش رفتار کنم که درسته

یه سوالو میپریه حواسم نباشه جواب بدم با داد سوالشو تکرار میکنه

BabyFetus Ticker
2738

ببخشید ولی اصلا از حاضر جوابی خوشم نمیاد مخصوصا ب بزرگتر و پدر مادر حتما پیگیر باش برا ایندش خوب نیس 

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   

حاضر جوابی یا بی ادبی ؟؟؟ این دو تا کاملا به هم فرق دارن .حاضر جوابی یه حسنه برای بچه البته تاکید میکنم حاضر جوابی نه بی ادبی.من یه بار تو مدرسه از بچه ام خواستم از مدیر عذرخواهی کنه و نکرد گفت چون کار بدی نکردم عذرخواهی نمیکنم و خیلی منطقی جواب داد مدیرشون دیگه حرفی نداشت بزنه فقط سکوت کرد همون موقع معلمشون بهم گفت هیچ وقت جسارت بچه رو نگیر ازش .اما اون یکی پسرم اصلا زبون نداره همه بهش زور میگن

ببخشید ولی اصلا از حاضر جوابی خوشم نمیاد مخصوصا ب بزرگتر و پدر مادر حتما پیگیر باش برا ایندش خوب نیس ...

خوب خودمم ناراحتم دیگه نمیدونم چکار کنم باهاش کوتاه بیام یا مقابله کنم

BabyFetus Ticker
حاضر جوابی یا بی ادبی ؟؟؟ این دو تا کاملا به هم فرق دارن .حاضر جوابی یه حسنه برای بچه البته تاکید می ...

خوب با بقیه میشه حاضر جوابی با خودمون چون صمیمیتش بیشتر و روش بازتره به بب ادبیم میرسه صد در صد

BabyFetus Ticker
خوب خودمم ناراحتم دیگه نمیدونم چکار کنم باهاش کوتاه بیام یا مقابله کنم

کوتاه که نیا اما شدیدا هم مقابله نکن لجباز میشه حالا ببین قلقش چیه ارامش کن باهاش حرف بزن زیاد وقت بزار اشتباهشو بدونه

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
2706