2733
2739
عنوان

کسی هست شوهرش پایش نباشه تو هیچ کاری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 253 بازدید | 43 پست

شوهرمنم بی ذوقه.یه پارک میخواد ببره ازچندروز قبلش باید التماس کنم.

منم باخواهرام و هم سن و سالهام تو فامیل میریم گردش.خیلی کیف میده.عصرونه برمیداریم ۴ یا ۵ نفره میریم پارک بچه هاهم کلی تخلیه میشن.خریدهامو باخواهرهام میرم.کلا بهش نمیگم بیا بریم جایی.چی بشه هراز گاهی باهاش برم.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
تشویقش کن ب جا سرکوفت....مثلا بهش بگو وقتی باهم میریم بیرون خیلی بهم خوشمیگذره احساس میکنم تمام دنیا ...

ما ۲ ساله ازدواج کردیم و ۳ سالم عقد بودیم خودش منو شناخته همش تعریف کردم و تشکر کردم بعد بیرون رفتن ولی دفعه بعد همون آشو همون کاسه

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من آدمیم که تفریحات بزرگ نمیخوام با یدونه چایی خوردن بیرون حالم خوب میشه. قبلا ماشین مامانم بود با م ...

منم همینم هیشکی هم درک نمیکنه از همه بدتر اینه که میبینم زورش میاد دوزار خرج زنش کنه ولی به ننه باباش همه جوره شده میرسونه

2728
حالا شوهرت خوبه که کلا روحیه اش اینطوریه شوهر من با فقط دوستمداره بره از اول زندگیمون یه مسافرتم هر ...

ما تو دوستی خیلی خوب بودیم میرفتیم همش سفره خونه میرفتیم جاده چالوس زمستونا میرفتیم برف بازی و... از روز اول که نامزد کردیم اینجوری شد

شما شانس آوردی پایه داری

مهم نیته.پایه خودش جور میشه😁😁

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
بقیه افراد خانواده اش چطورن  همینقدر درون گرا و بی حال و انگیزه؟؟

نه اصلا. خودش با اونا هم خوبه پایس . تو دوستی با منم خوب بود از روز اول نامزدی اینجوری شد

2738

منم شوهرم جدیدا خوابالو شده بیرون بیزاری هم داره😐

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو
ما تو دوستی خیلی خوب بودیم میرفتیم همش سفره خونه میرفتیم جاده چالوس زمستونا میرفتیم برف بازی و... از ...

حالا باز خوبه به خاطره خوش داری ما که اصن ازدواجمونم سنتی بود هیچ حسی نداشتم و ندارم

شوهرمنم بی ذوقه.یه پارک میخواد ببره ازچندروز قبلش باید التماس کنم. منم باخواهرام و هم سن و سالهام ت ...

آخه من خواهر هم ندارم که . یدونه داداش دارم اونم همش سرکاره و بندرت میشه خونه باشه ولی وقتی باشه کلی میگیم مپو میخندیم یا بیرون میریم . مامانمم بنده خدا سنش بالاس بدون ماشین سختشه بریم جایی عملا تنهام . در طول روز هم تا ساعت ۱۰ شب شوهرم نمیاد . خیلی تنهام

آخه من خواهر هم ندارم که . یدونه داداش دارم اونم همش سرکاره و بندرت میشه خونه باشه ولی وقتی باشه کلی ...

کدوم شهری.؟؟...منم تک فرزندم خواهر شوهرم هم سن سال خودم نیست کلا تو خانواده شوهرم کسی هم سن سال من نیست اگرم باشه من زیاد باهاشون راحت نیستم شوهرم اکثرا خونه نی وقتیم باشه دوست داره وقتم پر کنه برام وقت میزاره ولی وقتی نی کلا دلم پوکیده تا بر گرده

خب خودتون برین چرا منت شوهر میکشین مدلشه دیگه با دوستی مامانی خواهری کسی  غرغر هم نمیشنوین

گفتم که. تازه یه چند ماهی با دوستام برنامه میذاشتیم یا میرفتیم بیرون یا سینما یا خونمون بخدا انقدر حالم خوب شده بود مثل پرندع که از قفس میاد بیرون. به خودم میرسیدم بعد شوهرم گیر داد که دوستات حق ندارن بیان خونه من تو حق نداری بری بیرون. یه مدتم میرفتم کلاس آرایشگری خوب شده بودم و دوست داشتم تا تقی به توقی میخورد شوهرم میگفت حق نداری از فردا بری کلاس 

2706