2733
2734
عنوان

کسی هست شوهرش پایش نباشه تو هیچ کاری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 253 بازدید | 43 پست

من مجرد که بودم اصلا اهل دوست و اینا نبودم ولی الان عاشق اینم یه دوست داشته باشم باهاش تفریح کنم اونم شوهرم نمیذاره

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چه بد ⁦☹️⁩

کلاس که میرفتم میدید چقد ذوق دارم بعد مثلا یه موضوع پیش میومد که هیچ ربطی به کلاس رفتنم نداشت میکفت باشه از فردا حق نداری بری. منم اعصابم خورد میشد یبار گفتم باشه نمیرم ۲ میلیون هزینه کردم تا الان بیخیالش میشم و واقعا چند روز نرفتم انگار نقطه ضعف پیدا کرده بود بعد دیگه خودش زنگ میزد میگفت پاشو برو منم ناز میکردم 😁

آخه من خواهر هم ندارم که . یدونه داداش دارم اونم همش سرکاره و بندرت میشه خونه باشه ولی وقتی باشه کلی ...

توفامیل کسی هم سن و سالت نیست؟مثلا من یه نوه عمه دارم ماشین هم داره یه فامیل دور هم داریم که اونم تازه عروس بود فهمیده شوهرش از دوس دختر فبلیش دوتابچه داره خیلی افسردس.اونم میبریم خواهرشوهر آبجیم هم بچشو برمیداره میاد.جمع میشیم میریم بیرون.خوش میگذره.یه دخترعمه دارم که شوهرش خوشش نمیاد باکسی رفت و آمد کنه.واسه همین هراز گاهی من میرم خونش.میرم خونه عمم.میرم خونه عموم.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
دقیقا ولی اصلا دوستی پیدا نمیکنم اینجا 😖

من با همکلاسی های دبیرستانم مجدد رابطه برقرار کرده بودم هرچند تو مجردی خیلی نمیدیدمشون. خب اونام چندتا دوست داشتن بااونا هم دوست شدم یه اکیپ درست کرده بودیم 

توفامیل کسی هم سن و سالت نیست؟مثلا من یه نوه عمه دارم ماشین هم داره یه فامیل دور هم داریم که اونم تا ...

نه کلا فامیلمون خیلی کم جمعیته . فقط یدونه دختر خاله دارم اون بخاطر شرایط شغلیش کلا نمیتونیم خیلی قرار بزاریم شاید ماهی یا دوماهی ۱ بار

2738
نه کلا فامیلمون خیلی کم جمعیته . فقط یدونه دختر خاله دارم اون بخاطر شرایط شغلیش کلا نمیتونیم خیلی قر ...

آخی!🙁سخت شد که.دوستی که سالم باشه داری؟

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
آخی!🙁سخت شد که.دوستی که سالم باشه داری؟

عزیزم گفتم که چندتا دوست دارم و یه مدت باهاشون برنامه میذاشتیم حالم خوب بود ولی شوهرم یهو گیر داد حق نداری با دوستات بری بیای

عزیزم گفتم که چندتا دوست دارم و یه مدت باهاشون برنامه میذاشتیم حالم خوب بود ولی شوهرم یهو گیر داد حق ...

شوهرمنم ازاین اخلاقها داره دوستهامو به کل بیخیال شدم.هیچ دوستی ندارم.😞

شوهرمنم ازاین اخلاقها داره دوستهامو به کل بیخیال شدم.هیچ دوستی ندارم.😞

خب شوهرتون خودش تنهاییتونو پر میکنه؟ 

خب شوهرتون خودش تنهاییتونو پر میکنه؟ 

نه دیگه خواهر!گفتم که.هیچ جا نمیبره.یه پارکم میخوایم بریم کلی التماس میکنم.الان دیگه ولش کردم به حال خودش.با بچه های فامیل میرم.