2733
2739
عنوان

وظیفه قانونی خرید سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 5509 بازدید | 67 پست

مادر شوهر و خواهر شوهر خواهر من یه لیست بلند بالا با کمال پرویی نوشتن و تحویل خواهرم دادن ک بده ب مامانت تا اینا رو بخره با اینکه میدونستن مامانم همه چی برا سیسمونی خواهد خرید نمیدونم دهدست لباس زمستونی پانزده دست لباس نوجوانی ده دست لباس تابستانی پاپوش تن پوش و هزاران چیز دیگه😮😮😮😮

مادر شوهر و خواهر شوهر خواهر من یه لیست بلند بالا با کمال پرویی نوشتن و تحویل خواهرم دادن ک بده ب ما ...

😤😤😤😤واکنشت چی بود تو؟ 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😤😤😤😤واکنشت چی بود تو؟ 

من نه خواهرم ؛؛؛میگه شوکه شدم اول بعد گفته ک ما خودمون بلدیم چی بخریم چی نخریم بعد مامانم فهمید کلی عصبی شد گفت حیف ک برا دخترم خریدم وگرنه یه تیکه هم میتونم ندم اون لیست رو هم عکس شو داره کاش میتونستم بزارم تو تاپیک

من نه خواهرم ؛؛؛میگه شوکه شدم اول بعد گفته ک ما خودمون بلدیم چی بخریم چی نخریم بعد مامانم فهمید کلی ...

آخ آخ چقد پرررووووئن

کاش خواهرت میزد خودشو به لجبازی سیسمونی نمی‌برد دلم خنک میشد😤

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
2731
از لحاظ شرعی و قانونی زن نه وظیفه سیسمونی داره نه جهاز نه کلفتی خونه شوهر

جالبه که زن از نظر قانونی و شرعی وظیفه هیچکدوم ازینا رو نداره ولی همشو انجام میده ، اونوقت مرد که شرعی و قانونی باید مهریه بده، نمیده!! 😅

چه جالب . عزیزم شما تنها کسی هستی که تا الان دیدم که ازین دید به قضیه نگاه میکنی و دید مثبت داری. خو ...

واي حتي الانم که اينو گفتيد بيشتر روي نظرم مطمين شدم

ببين اين اقايون واقعا غرور احمقانه اي دارن

حالا فرض کن سرويس طلاي عروسي شمارو که پدر همسرتون خريدن به شما مي گفتن بايد يه روز بريد اونجا خودتون بگيريد بياريد،درسته که عرف اينجوريه که همسرتون بره بياره،ولي احساس اون الان اين شکليه

بيخود کام خودتونو تلخ نکنيد،به فکر ني ني و روزاي خويي که در پيشه باشيد،بياي تاپيک بزني بگي شل شد،سفت شد چي کار کنم!!

2740