2733
2734
عنوان

وظیفه قانونی خرید سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 5498 بازدید | 67 پست

ما وسایل چوبی رو که سفارش داده بود مامانم با وانت آوردن که همسرم پول وانت رو داد بقیه چیزها رو هم مامانم با ماشین آورد خاله هام رو هم دعوت کردم اومدن چیدن و تزیین کردن. یه شب هم خانواده همسرم اومدن دیدن.

سر این چیزا چرا روزای قشنگتون رو خراب می کنید؟!

حالا که اینهمه زحمت کشیدن.

خدایا شکرت شکرت شکرت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو هیچ کجتی قانون توی هیچ ماده و تبصره ای خرید سیسمونی را به خانواده دختر محول نکرده 

و در صورت عدم تهیه به هیچ عنوان شکایتی نمیشه صورت گرفت

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
2728

عزیزم اصلا خرید جهزیه و سیسمونی از لحاظ قانونی وظیفه خانواده دختر نیست بلکه وظیفه شوهر ولی خب متاسفانه تو ایران همچین رسم های چرتو بی منطقی وجود داره که همش به نفع مرداست و مردها رو روز بروز پروتر کرده

زیبایید،اما خالی هستید،برایتان نمیشود مرد...

توجه کردین هر چی وظیفه مرده فرمالیتش تو ایران ولی هر چی وظیفه زنه باید مو به مو اجرا بشه این عقب موندگی و جهان سومی بودن مارو میرسونه که همه چی به نفع مرده..

مثلا مردا با اینکه وظیفه و عرفه نه مهریه میدن نه خونه میخرن نه خیلیاشون حتی خرج خونه میدن و نفقه فقط در حد حرف و قانونه.. 

اما رسم سیسمونی و نامزدی و جهیزیه که یه رسم مندراوردی مسخرست مو به مو تو این مملکت اجرا میشه

دخترم تمام زندگی من
2738

خدایا. چرا همسراتون انقد پرروان ..چرا پروشون میکنید ... من اینارو میخونم حرصمو ازاینجا میرم سر شوهرم خالی میکنم 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
از طرف من ی سیلی بزن بهش    

اگه میتونست از طرف خودش میزد  

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 
توجه کردین هر چی وظیفه مرده فرمالیتش تو ایران ولی هر چی وظیفه زنه باید مو به مو اجرا بشه این عقب مون ...

دقیقا👌بعد اصلا من درک نمیکنم چرا یکی دیگه بچه دار میشه بعد باید بابای بیچاره دختر سیسمونی بده اصلا برام خیلی غیر منطقیه همون جهیزیه هم همینطور انگار برای اینکه دختر شوهر بدن باید به مردا باج بدن که بیان دخترشونو بگیرن جهیزیه سیسمونی خرج نامزدی خرج عقد... یعنی در این حد تو ایران تو سر زن میزننو میارنش پایین

زیبایید،اما خالی هستید،برایتان نمیشود مرد...
2706