2733
2739

من برای سفرهای داخلی یکی دوبار از سایت های مختلف هتل رزرو کردم اما از پشتیبانی و قیمت ها خیلی راضی نبودم. بعد ها یه سایتی رو پیدا کردم که با وجود اینکه فقط 6 شهر ایران رو داره، قیمت هاش خیلی ارزون بودن و پشتیبانی شونم با حوصله ست. فقط تنها مکلش اینه که فقط 6 تا شهر رو داره اما میگن که قراره به شهرهای دیگه هم برن.

اینجا یه مجموعه هتل ارزون بود که توی سایت شون همه هتل ها ارزون تر از جاهای دیگه بود و کلا هتل های خیلی لوکس و گرون ندارن. مثلا اگه دنبال هتل خیلی شیک باشید به دردتون نمی خوره. هتل هاشون معمولا زیر 3 ستاره ست. ولی مهمانپذیر هم دارن. من یه بار توی یزد رزرو کردم برای خانوادم که میرفتن دکتر، یه بارم خودم و شوهرم رفتیم شیراز و کلا راضی بودیم.
آدرس سایتش اینه:

البته اپلیکیشن هم داره که من از بازار رزرو کردم و کد تخفیف داشت.
ارزون ترین هتل های یزد
ارزون ترین هتل های تهران

ارزون ترین هتل های مشهد

شما از کجا هتل رزرو می کنید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان این عکسو نگا.قیمتش مال هر یک شبه هرنفره؟؟؟

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
2742