2733
2734
عنوان

مگه من دختر نبودمو هزار تا برنامه برا عقدو عروسیم نداشتم؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 2716 بازدید | 145 پست
اشتباه از خودت بوده عزیزم شمانباید پاپس میکشیدی میگفتی باید اینکارو برام بکنید تو ازاول کوتاه اومدی ...

نه بخدا کوتاه نیومدم...خیییلی جنگیدم...بخدا شوهرم تو کوچه حتی زد تو صورتم...هیچوقت یادم نمیره

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
اینا گدا بودن...ولی زرنگن  برای دختر پسراشون ،داماد و عروسای پولدار تر از خودشون میگیرن

به شوهرت نگفتی چرا خواهر عنتر و نکبتت الان از این مسخره بازیا داره چرا از این کارای جلف خوشش میاد 

تیکر تاریخ عروسیمه1شهریور.میشه برای اینکه کارام جور بشه یه صلوات بفرستین.ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

و اینکه عزیزم واقعا اشتباهه میبینی طرف داره علنا خودشو تو عقد نشون میده ولی بازم خانمها ندید میگیرن و ازدواج میکنن اگه این رفتارا خیلی ازاردهندست نباید ازدواج میکردی الان که متاهلی فقط باید به فکر خوشحال بودنت باشی

از ته اعماق ‌وجودم دوستون دارم   
آرامش ندارم...هنوزم که هنوزه الکی میگن ما ازین کارا خوشمون نمیاد...مسخره های دروغگو

بیخیال فقط خودت عذاب میکشی اگه بخوای ازین فکرا کنی یا همیشه زندگیت تلخه یا باید جدابشی پس کلا فراموشش کن

تو اگه این کارارو برا خواهرشوهرت خونواده شوهرش کردن منه بدبخت ک ۸ماه قبل جاریم عروسی کردم تو خونه گرفتن عروسیمو آرایشگاه ارزون و مزخرف شام افتضاااااااح لباس ارزونو زشت فقط آتلیه مجبور کردم ببرنم 

جاریم درست برعکس من تالار بهترین آرایشگاه بهترین لباس شام و میوش میز اوردر بود پس من باید از حرص میمردم ولی باور کن اصلا برام مهم نبودو از عروسی لذت بردم

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
گدازاده خوب بلده از دیگران پول بکشه  عزیزم تو چشم و دل سیر بود وگرنه اگه دور از جون مثه خودشون ...

مامان بابام خیییلی از خریدای عقدمو کردن...و حتی بعضی خرجای عروسیمو

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
اخ تو منی یا من توام؟ با این تفاوت ک برا ارایشگاه کنار خونشونم منو نبردن خواهرش درستم کرد خیلی زشت و ...

طلاق گرفتی حالا

تیکر تاریخ عروسیمه1شهریور.میشه برای اینکه کارام جور بشه یه صلوات بفرستین.ممنون
مامان بابام خیییلی از خریدای عقدمو کردن...و حتی بعضی خرجای عروسیمو

واقعا اشتباه کردین 

اگه اونا خرید نکردن نمیبایس مامانتینا دست تو جیب کنن 

از ته اعماق ‌وجودم دوستون دارم   

من با این حرفا مخالفم بنظرم ادم اگه خواسته و برنامه ای داره باید از اول روش پافشاری کنه تحت تاثیر جو ازدواج از خواسته هاش نگذره که بعد اینجوری بایدن یکی حسرت بخوره

خانه ات را باد برد..توهنوزم نگران وزش باد در موی منی؟؟؟

سال اولم شوهرموخونوادش میگفتن عیدی فقط برا خانواده شوهره نه خونواده تو-یه پول قلنبه هم شوهرم گذاشت پاکت گفت من میبرم عیدیشونو بدم-یه دعوایی راه انداختم-گفتم من میگم کفش بگیر میگی ندارم حالا این پولا چیه-به خونواده منم هیچی-یه دعوای بزرگ کردم دیکه کلا خودشونو جمع کردن

عزیزان برای خونه دار شدنم دعا کنین که شدیدا محتاجم.😌😌😌😌.خونه دار شدیم🥹🥹🥹🥹
به شوهرت نگفتی چرا خواهر عنتر و نکبتت الان از این مسخره بازیا داره چرا از این کارای جلف خوشش میاد&nb ...

چرا گفتم....ولی ۷ب با این لحن نه...گفت ما برات چی کم گذاشتیم و شروع کرد به دعوا و دادو بیداد و زدن...منم‌ترسیدمو ساکت شدم

استارتر شما هموني نيستي كه توي عقد دعوا داشتين و يه روز قرار بود شوهرت بياد گوشيي كه برات هديه گرفته ...

نه عزیز

دیدین میگن خدا جای حق نشسته ولی کو چرا ادم هرچی بدی کنه خدا بهتر و خوبترش بهش میده

اخخخخخخخ واقعااااا

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
2706