2752
2734
عنوان

مگه من دختر نبودمو هزار تا برنامه برا عقدو عروسیم نداشتم؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 2716 بازدید | 145 پست

خب الان ۴ تا بزن تو صورت شوهرت جای اون سیلی 

واسه منکه هرچی کم گذاشتن؛پدرشوهر دخترشون بدتر کرد

بدجنسیه ؛ولی دلم خنک شد

حالا شوهر من اینجوری نبود؛ولی باباش اون اوایل خیلی حساب کتاب میکرد

تا خرمنت نسوزد تشویش ما ندانی...
عزیزم من خودم ازدواج کردم و اینکه درسته خیلی مشکلات دارم تو زندگیم با شوهرم و خانواده شوهرم اما این ...

مگه ارزش دختر به عروسیشه؟ 😳 من عروسی نگرفتم ولی جاری هام گرفتن یکی قبل از من به چه مجللی و یکی بعد از من اونم خوب بود. خانواده منم اومدن عروسی کوچیکه! من درک نمیکنم چرا باید ناراحت بشم ولی از اینکه همه جا طوری رفتار میکنن که ما پولش رو بهشون دادیم و از خریدشون و کادوهای نامزدی دلخور شدم، ولی بازم دلیل نمیشه که بخوام طلاق بگیرم 😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا؟ بخدا مشاورا همش چیزاز الکی میگن...هی‌میگن شوهرت شخصیت وابسته داره...برو تو اینترنت بخون باید ...

والا من مشاور دارم اصلا هم چیز الکی نمیگه 

کدوم شهری؟ اینجا تاپیک بزن بهترین مشاور شهرتونو پیدا کن. 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
2731
خوش به حالت اینقدر میتونی گذشت داشته باشی من بودم حتما به روشون می اوردم میگفتم مگه من دل نداشتم و ا ...

خانمی منم اولش دلم گرفت ولی بعدش دیدم فقط اعصاب خودمو بهم میریزم زدم به در بیخیالی

الان بگو پول بده برو ي لباس ٣،٤ تومني بخر برو آريشگاه خوب و بهترين آتليه اگه آرامش پيدا ميكني به شوهرت بگو برام انجام بده، ولي به نظرم ولش كن ديگه گذشت بعد از اين از خواستت كوتاه نيا يعني منظورم اينكه اونكتري بكن كه بعدأ تو دلت نمونه

عزیزم اصلاخانواده ی همسرتوچیزمهمی حساب نکن باهاشون خیلی رسمی ودرعین حال بااحترام برخوردکن

زیادخودتوقاطی کارهاومراسمشون نکن 

ازاونطرف باهمسرت سعی کن روابطتونزدیک کنی

این مقایسه ها فقط روابط شماباهمسرتوسردترمیکنه

من جای شماباشم حتی خودموزیادواسه عروسی خواهرشوهربه اب واتیش نمیزنم امابرای اقوام خودم و....کاملامتفاوت😆

شماالان هرچه بیشترتیپ بزنی افتخاربرای اونه ولسه همسرش وخانواده اش....البته لباس معقولانه بپوش ولی نه انچنانی😂😂😆

@مامانیک    تو رو خدا بیاین... چیکار کنم؟ سعی کردم تو رفتارم تجدید نظر کنم... شوهرم هفته ...

عزیزم امروزا خیلی درگیر خرید و فروش خونه بودم خیلی خیلی خیلی شرمنده واقعا، میام حتما، بخاطر صحبت تلفنی با شما بسته یه ماهه خریدم باز هنوز نشده به خدا شرمنده ام عزیزم 😘😘😘😘

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
عزیزم امروزا خیلی درگیر خرید و فروش خونه بودم خیلی خیلی خیلی شرمنده واقعا، میام حتما، بخاطر صحبت تلف ...

سلام.شوهرم فردا داره میاد... بعدش موسسه زبان تدریس میکنه...اما نمیدونم چه روزایی...باز بهتون میگم چه روزایی نیست که باهم صحبت کنیم

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
عزیزم امروزا خیلی درگیر خرید و فروش خونه بودم خیلی خیلی خیلی شرمنده واقعا، میام حتما، بخاطر صحبت تلف ...

من برای این نه زنگی زدم و نه پیامی دادم چون گفتین گوشیتون دست شوهرتونه و گوشیشون رو گم کردن...گفتم زشت نباشه... بهتون اولین مشکلمو پیام دادم...تو همین نی نی سایت

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩