2733
2734
عنوان

زن خانه دار بیکار نیست !

| مشاهده متن کامل بحث + 30298 بازدید | 316 پست

در دین مقدس اسلام در حدیثی از پیامبر اکرم ص نقل شده بهترین زنان امت من زنانی هستند که بیشتر در منزل بمانند وکمتر چشم نامحرمان به انها بیفتد مگر در مواقع لزوم از خانه خارج شوند کار در خانه وتربیت فرزندان صالح و همسر داری برای یک زن مسلمان حکم جهاد در راه خدا را دارد من به عنوان خانم خانه داری که سالن ارایش داشتم شغلم را رها کرده و الان تمام وقت در منزل مشغول خدمت به همسر و دختر و پسرم میباشم وافتخار میکنم فرزندانم تحصیل کرده سالم وبه دور از همه ی معزلاتی میباشند که متاسفانه در این اجتماع همه ی جوانان حتی در سنین خیلی پایین را در گیر کرده خانمهای شاغل به شما خواهرانه توصیه میکنم به قول قدیمیها کم بخورید گرد بخوابید دنبال ظواهر این دنیای فریبنده ی فانی نباشید تا سرمایه های اصلی که واقعیت زندگی شما میباشند رو از دست ندید تمام وقت رو به فرزندانتون عشق و عاطفه بدید با اونها دوست باشید وقت بگذرونید تا فردا دنبال مقصر برای بدبختیهایی که براشون پیش میاد نباشید تنها به فکر تهیه ی خوردو خوراک ورختو لباس نباشید به نیازهای روحی فرزندتون اهمیت بدید که دچار کمبود محبت نشه که تمام گرفتاریهای جوونها و نوجوونها از همین کمبودهای روح و روان شروع میشه به غذای روح بچه هاتون اهمیت بدید تا مثل من فرزندانی تربیت کنید که تا قبل از ازدواجشون هم به لحاظ روحی بکر و دست نخورده باشند هم به لحاظ جسمی من در کنار دختر و پسر و همسرم به لطف خدای مهربونم در کمال ارامش و به دور از هر دغدغه و مشکلاتی که متاسفانه اکثریت خانواده ها در گیرش هستند داریم زندگی میکنیم همدیگرو دوست داریم و با هم وقت میگذرونیم حالا کی میتونه برای این کارهایی که کردم و میکنم حقوق تعیین کنه وایا کسی هست که این زحمتهای من روبی ارزش بدونه قطعا من پاداشم رو از خدای مهربونم خواهم گرفت و اما در این دنیا چه لذتی از این بالاتر که وقتی به بچه هام و همسرم و زندگیم نگاه میکنم و با دورو برم مقایسه میکنم میفهمم مهمترین وظیفه ی یک زن مسلمان رو با نمره ی 20 انجام دادم و در کنار خانوادم سالم و شاد زندگی میکنم این لطف پروردگار مهربونه از این که زیاد حرف زدم منو عفو کنید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مشکل شما چیه؟چرا اینقدر توهین میکنید به خانوما؟الان خانوم ها اگر نرن سر کار و پابه پای مرد کارنکنند، ...

احسنت...

من موافقم...

زنی که به فکر خونه و خانوادست،تنها دلیل پیشرفت اعضای خانواره  خصوص مرد خانواده هست...

:-)

2731

خانومای شاغل که هم کار بیرون دارن هم کار خونه پس دو شغله حساب میشن

من یه آفرودیتم   🌼تو میتوانی ساعت ها بنشینی و پشت سر من حرف بزنی   خیال‌بافی کنی  قضاوت کنی ،به من تهمت بزنی یا حتی فحش بدهی اما بهتر است بدانی درست همان لحظه‌ای که تمام وجودت پر از کینه شده من در بهترین کافه‌ی شهر نشستم و بستنی وانیلی می‌خورم با تزیین توت فرنگی🍨🍧🍦 خوشمزه است   امتحان کن  
2738
2706