2733
2739
عنوان

زن خانه دار بیکار نیست !

| مشاهده متن کامل بحث + 30302 بازدید | 316 پست
شما فکرکردید چه کاری انجام میدید؟قبلا خانم ها شیر حیوانات رو میدوشیدند نون میپختند وظایف خانه داری و ...

نسل جدید رو با نسل قدیم مقایسه میکنید؟ درسته قدیم اینکارو میکردند ولی پیشرفته نبودند دلیل بر این نیست که بیکاره شما یک روز کارهدی خونتون انجام بدید بعد بگید کاری نکردند این کمپین زده شده چون بعضی اقایون به جا تشکر از خانومشون شروع میکنند بگن فقط خوردی خوابیدی چیکار کردی فقط دلم میخاد یک روز کار خونه انجام بوند ببیننم بازم اینو میگند یا نه  سر و کله زدن با یک بچه صبح تا شب و مریض شدنش و دردسرهایی که مال مادرشه علاوه برتمیز کردن خونه و و اکهدخانوم شاغل باشه خیلی هم سخت براشون فک نکنید کار ساده ای میکنند اگه کمپینی هست واسه دفاع از حقشون در برابراقایونی که میگن کاری نکردی و گاوه نه من شیرند که با یک لگد تموم زحمات بدبخت به فنا میدند وظیفه زن تربیت بچه هاست در خانه و کم مسئولیتی نیست یکم کتاب بخونید و ببینید وظایف زن در اسلام چیه و کار خطیر  و بزرگی حق نداره کسی بگه کاری نکردی!

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
الان دغدغه سیرکردن شکم دونفر خیلی بیشتر از دغدغه سیرکردن شکم ده دوازده نفر هست.توقعا بالارفته هیچ کس ...

تو که اسمت خداشناس هست خدا بت نگاه هم نمیندازه ...ضعیفه خودت هستی و کل نسلت درست صحبت کن ضدانسان ضدزن ضد بشریتتتتت نمیدونم تو چه جایی بزرگ شدی ک داری مثل گینه بیساعو حرف میزنی ....نوخاستم قانع کننده حرف برنم چون تو یک متحجری افاقه نمیکنه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خانه دارها بیکار نیستن البته ب شرطی ک هنرهای خانه داریو کامل بلد باشن کیک پزی شیرینی پزی دسر خیاطی ...

خوده خونه داری اینقدر بزرگه ک اگه شیرینی پزی اینا هم نباشه باز هم کلی کار دیگه هست ک باید انجام داد

امیدوارم تو کارتون هیچ وقت موفق نباشید چون زن یه برده به حساب میاد نه سرور.جایگاه زن هرچی هم باشه یه ...

حتما مادر شما برده پدرتون بوده که همچین فکری میکنین به هر حال متاسفم هم برای مادرتون برای تربیت شما هم برای کسی که میخواد زن شما بشه 

2742
سلام امیدوارم تو کارتون هیچ وقت موفق نباشید چون زن یه برده به حساب میاد نه سرور.جایگاه زن هرچی هم با ...

🖕

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
امیدوارم تو کارتون هیچ وقت موفق نباشید چون زن یه برده به حساب میاد نه سرور.جایگاه زن هرچی هم باشه یه ...

😂😂😂😂اخی رفتی خاستگاری با شیرینا انداختنت بیرون داری میسوزی ؟😂 

سلام امیدوارم تو کارتون هیچ وقت موفق نباشید چون زن یه برده به حساب میاد نه سرور.جایگاه زن هرچی هم با ...

خیلی ناراحت شدم مادرتون یه برده بوده 😢خواهراتون. چی اونام برده هستن  فروختیدشون یا نه ؟؟؟ 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2740
شما فکرکردید چه کاری انجام میدید؟قبلا خانم ها شیر حیوانات رو میدوشیدند نون میپختند وظایف خانه داری و ...

بدبخت زنت فلک زده زدنت بیچاره زنت بدشانس زنت گیر چه ادم اسکول نفهمی افتاده چی میشد نسل شماها منقرض میشد

الان دغدغه سیرکردن شکم دونفر خیلی بیشتر از دغدغه سیرکردن شکم ده دوازده نفر هست.توقعا بالارفته هیچ کس ...

مردها شما نگران نباش نامردهای مثل شما بهتره غصه نخورن نهایتا از بابات ادرس برده فروشی میگیری یکی مثل مادرت میخری نگرانم نیستی 😂

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
اینم خودتون ساختید کدوم نهاد اهمیتی میده به این موضوع؟زن خانه نه میلیون حقوق بگیره مرد که بیرون کار ...

زر نزن بابا شاسکول دکمه خارجو بزن گورتو گم کن اسکل زن نما اومدی وسط هزاران زن زنارو تخریب میکنی نفهم این از بی عقلیته

چقدر شما خداشناسین😏

از قضاوتتون مشخصه اهل عرفان و ریاضتین!!!!

دعاهاتون وقتی به ناحق باشه مستقیم بر میگرده بخودتون

دیگر هیچکس به فتح نیاندیشید،، دیگر هیچکس به هیچ چیز نیاندیشد،، چه روزگار تلخ و سیاهی،، خورشید مرده بود
اینم خودتون ساختید کدوم نهاد اهمیتی میده به این موضوع؟زن خانه نه میلیون حقوق بگیره مرد که بیرون کار ...

این که یه سرگرمی بود

من انقدر مورد حمایت خانواده م هستم که بیشتر از اینا برام ارزش داره

گویا ازبیکاری و تحقیر اطرافیان خسته اید

امیدوارم شغل مناسبی پیدا کنید .

2706