2733
2739
عنوان

زن خانه دار بیکار نیست !

| مشاهده متن کامل بحث + 30298 بازدید | 316 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این منو ناراحت میکنه که خانومای شاغل تازه یه جوری بهت مکنند که انگار ما بخور و بخوابیم

سلام من توی کمپین عضو شدم ،نوشته یک ماه بیمه بازنشستگی زنان خانه دار،چطوری میشه ازش استفاده کرد

2728
سلام امیدوارم تو کارتون هیچ وقت موفق نباشید چون زن یه برده به حساب میاد نه سرور.جایگاه زن هرچی هم با ...

این دیگه کیه؟ فک کنم فقط برای توهین به خانم ها عضو شده. بلافاصله شروع کرده. داعش با اسم خدا سر میبره ، اینم با اسم خدا و اسلام به خانم ها توهین میکنه. کجا اسلام گفته زن برده اس؟ اینقدر که اسلام برای زن ارزش گذاشته هیچ دینی نداشته. افکار ماقبل تاریخی تون رو برای خودتون نگه دارید آقای خدانشناس

او پروردگار غیر ممکن هاست و تو برای ممکن ها گریه میکنی ؟؟؟؟                    
امیدوارم تو کارتون هیچ وقت موفق نباشید چون زن یه برده به حساب میاد نه سرور.جایگاه زن هرچی هم باشه یه ...

تو که معتقد به اسلامی پتیاره اینو میدونستی اسلام کار خونه رو وظیفه زن نمیدونه و میگه لطف میکنه حتی بچه شیر دادنم لطفه وظیفه نیس اجبار نیست!!!!

اینم یه بحث کاملا دینی از حقوق زن پس شات آپ

همون Banooyekourd سابقم😊 (گلاره)
امیدوارم تو کارتون هیچ وقت موفق نباشید چون زن یه برده به حساب میاد نه سرور.جایگاه زن هرچی هم باشه یه ...

😒

خدایا شر هرچی ادمه کوته فکره متعصبه بی سواده ازسرما کم کن.

الهی آمین

یدونه پسر دارم من  😍    قند و عسل دارم من  
2740
شما فکرکردید چه کاری انجام میدید؟قبلا خانم ها شیر حیوانات رو میدوشیدند نون میپختند وظایف خانه داری و ...

شما فکر کردین الان چکار میکنید؟

قدیما مردای سمت داهاتای ما درو کردن نخود چیدن با دست شخم زدن باغ داری حمالی گاو و گوسفند جمع و جور کردن و خرمن کوبی و دغدغه سیر کردن شکم حداقل ده دوازده نفر 

الان چی مردا تا ساعت دو زیر باد کولر دوتا خط میکشن تو کاغذ و دوتا کلمه تایپ میکنن و تمام دوتا بچه هم کسی بیشنر نداره شکمشو سیر کنه 

کارگرا هم کارشون هرگز هرگز به گرد پای مردای قدبم نمیرسه 

زندگی مدرن شده اگر ما فقط دوتا ظرف میشوریم شماهم کار چندان سختی ندارین نسبت به 60 سال پیش 

پس لطفا حرف نزنین

درضمن اسلام میگه اگرخونه پدرش خدمتکار داشته انجام نده.کدومتون خدمتکار داشتید؟همتون کارهای خودتون رو ...

ما خدمتکار داشتبم یه لیوانم خونه بابام نشستم ولی اومدم اینجا همه کار میکنم برا شوهرم 

شما فکر کردین الان چکار میکنید؟ قدیما مردای سمت داهاتای ما درو کردن نخود چیدن با دست شخم زدن باغ دا ...

الان دغدغه سیرکردن شکم دونفر خیلی بیشتر از دغدغه سیرکردن شکم ده دوازده نفر هست.توقعا بالارفته هیچ کس به سهم کم قانع نیست.استرسی که مرد الان میکشه خیلی بیشتر از مرد قدیم هست ولی رفاه زن ها بیشتر شده.همین مونده برای خانه داری هم حقوق بخوان 

الان دغدغه سیرکردن شکم دونفر خیلی بیشتر از دغدغه سیرکردن شکم ده دوازده نفر هست.توقعا بالارفته هیچ کس ...

حرفات منطقی نیست اصلا مردای قدیم خیلی بدبخت بودن خوبه پیرمردا حاضرن میتونی ازشون بپرسی!!!

تو کار 60 سال پیش رو با 8 صبح تا 2 بعد ازظهر زیر کولر بودن یکی میکنی دغدغه سیر کردن رو ول کن😐

خب حقوق بخوان مگه از تو میخوان؟یه ماه زن تو خونه نباشه نه غذایی هست خونه میشه بازار شام من وقتایی میرم خونه بابام برمیگردم کل خونه شخم زده شده چهار بار لباسشویی باید کار کنه تا لباسای نجس تموم بشن کل ظرفا تو کابینت دراومده همه از اول میشورم یه روز طول میکسه اگر من به عنوان یه زن هیچ نقسی جز خوردن خوابیدن ندارم میشه بکی تو اون مدتی که خوته نیستم چرا وضع خونه زندگی به اون شکل میشه؟

الان دغدغه سیرکردن شکم دونفر خیلی بیشتر از دغدغه سیرکردن شکم ده دوازده نفر هست.توقعا بالارفته هیچ کس ...

مشکل شما چیه؟چرا اینقدر توهین میکنید به خانوما؟الان خانوم ها اگر نرن سر کار و پابه پای مرد کارنکنند،توی خونه خیلی زحمت میکشن و محیط خونه رو شاد و امن و مرتب نگه میدارن .

2706