2737
2739
عنوان

یعنی واقعا دمتون گرم

157 بازدید | 22 پست

فقط باید در مورد خیانت شوهرو دعوای مادرشوهر و خواهرشوهر تاپیک زده بشه تو این سایت یه سوال راجع به برفک دهان پسرم پرسیدم دریغ از یه جواب واقعا دمتون گرم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اینجا هیچکس دشمن هیچکس نیست لابد ندونستن که جواب ندادن

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
2742

من الآن دیدم تاپیک شما رو . چرا روی بچه عیب و ایراد میذاری آخه؟! خب برفکه دیگه... خیلی از نوزادها بهش مبتلا میشن. و تا وقتی دوره درمانش کامل نشه و برفکها کامل از بین نرن، دوباره از همون قسمت شروع به زیاد شدن میکنه. تا کوچیکه و زیاد نشده نیستاتین استفاده کن براش خوب بشه.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2740

بلد نیستم

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
کامل خوب شده بود الانم هفت ماهه شده فردا میبرمس دکتر دوباره 

مطمئن باش چیز خاصی نیست . برای پسر من هم پیش اومده بود. ولی خب دکتر هم ببر. فقط خواهشن دست‌کاری نکن، چرا با ناخن کندی؟!

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2706