2733
2739
عنوان

خبر خوش امروز شوهرم برام😂😂

13550 بازدید | 62 پست

امروز شوهرم امده خونه با ذوق و شوق میگه یه خبر خوش میگم چیه??میگه میخوایم بریم مسافرت منم خوشحاااال که الان به خاطر بارداری و بچه داری یکسال و خورده ای نرفتم مسافرت بعد. بازم با ذوق میگه حدس بزن با کیا !!با مامانش خواهر. شوهر. و برادر. شوهر😰😰😰خووورد. تو ذوقم اخه این خبر خوشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😂😂😂😂من بودم میگفتم واس منو بچه ضرره توهم حق نداری بری تمام😁😁😁

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
2738

چه اشکالی داره

چرا شما خوشتون نمیاد با خانواده شوهر برید سفر؟

پس مثلا زن داداشتونم نباید با خانواده مادرت اینا و شما جایی بیاد

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
😂😂😂😂من بودم میگفتم واس منو بچه ضرره توهم حق نداری بری تمام😁😁😁

خخخخخ منم همین و گفت طفلک تو اوج شادی خورد. تو ذوقش،گفتم من بچه کوچیک مسافرت با ماشین با این جمعیت نمیشه😊😊

اه حس مسافرتش و درک کردم یه عحظه  

اگر حاجت داری ، چله ی زیارت عاشورای آیت الله حق شناس رو بگیر.درصورتی که همراه با مراقبه باشه امکان نداره حاجت نگیری. طریقه ختم چله، پیامهای کسانی که حاجت روا شدند و شماره برای گرفتن نایب تو کا نا لی که توسط شاگرد آیت الله حق شناس اداره میشه گذاشته شده. برای وارد شدن در کانال سرچ کنید دوستداران آیت الله حق شناس و مجتهدی.دروغه هرکی بگه من مراقبه داشتم ولی حاجت نگرفتم.اگرچله رو گرفتید به یاد منم باشید و برام دعا کنید  .یاعلی🤚🌺

اتفاقا دوروز پیش شوهرم گفت میخوایم بریم مسافرت اگه گفتی کجا 

باذوق اسم تمام شهرای ایرانوگفایرانوگفتم

😐😐😐😐😐

برگشته میگه خونه ی عمه ام تو فلان جا با مامانم آبجیم😡😡😝😝😕😕

درکت میکنم.ما چند روز پیش دو نفره رفتیم مسافرت خیییلی خوش گذشت.مسافرت اکیپی رو دوس ندارم

ما بهش میگیم شکاک و پارانوئید؛شما بگو با غیرت و متعصب                                                                ایران تنها جایی هست که از لفظ"روشن فکر" برای فحش دادن و تحقیر طرف مقابل استفاده میکنند!                #جهان_سوم
2706