2737
2734
عنوان

جاریم ناهار مهمونه

1207 بازدید | 76 پست

از شهرستان اومدن هفته ای یبار میان من نمیدونم چخبره هر دفعه م شوهرم مجبور میکنه ک دعوتشون کنم 

همیشه شام میومدن و شب میموندن امروز چون شوهرم شبکاره ناهار میان من از 8بیدارم

حالا شانس اوردم با جاری بزرگ میمونم قهرم وگرنه مجبور بودم اونم دعوت کنم

خسته شدم هی تدارک تدارک

شوخی شوخی کلی هزینه میشه هربار

ماهم بریم شهرستان میان خونه پدرشوهر با ما میمونن مارو دعوت نمیکنن

تازه الانم زنگ زدیم خوابن هنوز 😐 سرم داره میترکه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چقد بهشون باج میدین. ساده گیر آوردنتون. هر هفته!!!همون پولش کلی میشه.میشه پس انداز کرد. لااقل ماهی یبار دعوت کنید.مخ شوهرتو با چرب زبونی بزن قانعش کن.

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ......
بهترین کار اینه همون اول ازدواجوبا تمام قوم شوهر قطع رابطه شه😂پر توقع بارشون اوردین ی بار دعوت نکنی ...

والا زنگ زده ب سوهرم گغتم میام برا چای 

چون توام نیستی

شوهرم اصراااااار به من که بزنگ ناهار بیان

منم از مهمونی ناهار متنفرم

رفتو آمد که خیلی خوبه ولی خب اگه یکطرفه باشه خسته کنندست.

ایندفه رفتی شهرشون بگو کی میری خونت بیایم پیشتون

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
2738
چقد بهشون باج میدین. ساده گیر آوردنتون. هر هفته!!!همون پولش کلی میشه.میشه پس انداز کرد. لااقل ماهی ی ...

میگه با بزرگه قهرم اینو باید داشته باشم

تند تند میان اینجا کلا

قبلا ک تو اینجا زندگی میکردن انقدر نمیدیدیمشون

با اونیکی جاریم ردیف بودن هی مسافرت فلان

رفتو آمد که خیلی خوبه ولی خب اگه یکطرفه باشه خسته کنندست. ایندفه رفتی شهرشون بگو کی میری خونت بیایم ...

باورت نمیشه یبار رفت شب گفتم میخواد فردا دعوت کنه 

دیدم صبح زود ساعت 8 اومد

منم خواب بودم

خندم گرفته بود

این دفه رفتی شهرستان بزن ب پرویی بگو شام یا نهار میاییم خونه شما 😆 

دایی ام شش ساله ازدواج کرده مرتب میان خونه ما، پارسال مامانم واسه اولین بار خواست با بابا بره خونه شون ،ی جعبه کیک خریدن زنگ زدن میخوایم ناهار بیایم مامانم گفت ده مین نشد اومد خونه بابا بزرگ گفت زحمت ندادم بهتون این همه راه بیاین خودم اومدم دیگه دورهمیه چ فرقی داره کجا باشه، مامانم کلی خجالت کشید جلو بابام تازه کیکا رو هم برد گفت واسه ما خریدن

مهربونا من امروز نیت کردم تا نیمه شعبان خدا حاجتمو بده دعام کنین  ذوقم تموم شد و خدا حاجتمو نداد  
2706