2737
2739
عنوان

کسی هست اینجا شوهرش ازش تعریف کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 792 بازدید | 55 پست
زشتو    

عزیزم شما از کاربر هارلی کوئین قبل خبر ندارید؟ چون عضویت شما جدیده پس نمیتونید اون باشید

🧘‍♂️گروه آبی🧘‍♂️وزن شروع ۷۱و۸۰۰💙   وزن فعلی۶۷و۵۰۰ 💙 هدف بعدی۶۵💙  هدف آخر۶۲ ❤ 💙 تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۹/۱۵ 🧘‍♂️❣️🧘‍♂️🧘‍♂️  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شوهر من هر روفت میریم لباس بخریم بعد از پرو کردن چشماش برق میزنه و میگه خیلی خوبه این همون چیزی هس ک ...

چون شوهر شما تنوع طلبه عزیزم زود چیزی براش یکنواخت میشه‌

🧘‍♂️گروه آبی🧘‍♂️وزن شروع ۷۱و۸۰۰💙   وزن فعلی۶۷و۵۰۰ 💙 هدف بعدی۶۵💙  هدف آخر۶۲ ❤ 💙 تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۹/۱۵ 🧘‍♂️❣️🧘‍♂️🧘‍♂️  
2738

شوهر دختر خاله من انقدر از زن وبچش هم تو خونه هم جلوی همه تعریف میکنه دختر خالمم کیف میکنه حالا همه خبر دارن که چه زن بازیه و چند جا سرش گرمه

شوهر دختر خاله من انقدر از زن وبچش هم تو خونه هم جلوی همه تعریف میکنه دختر خالمم کیف میکنه حالا همه ...

برای اینکه خانمش یه وقت از قضیه بو نبره و چیزی نگه.. سیاست دارن ایناااا

برای فرج امام زمان یه صلوات بفرستید   

شوهر من فاز ب فازه مثلا یه وقتا نگام میکوه میگه خووووش بحالت چ بینیی داری چ دندونی داری 

میگم برم چال بزنم میگه ن خودت داری(درصورتی ک ندارم)

یا مثلا میگه تو خیلی چهرت جذاب و با کلاسه 

بعضی وقتام میگه من قیافه برام مهم نبود ک تورو انتخاب کردم 

قیافت با ۱۰تا عملم درست نمیشه 

معمولا تخریباش تو جمع هستش😐

وقتی آدمای خوب زندگیمونو می پیچونیم  این پیچ زندگی خودمونه که هرز میشه
برای اینکه خانمش یه وقت از قضیه بو نبره و چیزی نگه.. سیاست دارن ایناااا

ولی بیشتر شوهراییکه از زنشون تو جمع تعریف میکنن سرشون جایی دیگه گرمه البته بیشترشون نه همشون

بم میگه خوشگل😐ولی میگه تو جز خوشگل‌ترین افرادی هستی که دیدم میگم مثلا جز کیا میگه خواهرم مادرم😕منو با اونا مقایسه میکنه

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍
2706