2410
2553
عنوان

کسی هست اینجا شوهرش ازش تعریف کنه؟

791 بازدید | 55 پست

رفته بودیم با همسرم واسه تحویل لباس عروسم.پوشیده بودم ک صداش کردم بیاد تو تنم ببینه.چشماش یه برقی زد.یه برق اساسی ک تاحالا ندیده بودم.بعد یهو گفت زشت کی بودی تو.منو بگی دیگه هیچی.

تاحالا نگفته خوشگل شدی.

میخوام ببینم مردی هست اینجا از زیبایی و اندام زنش تعریف کنه.شوهراتون چه مدلی اند؟

می دانم که روزهای خوبی در راه است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اکثر مردا موقع عملیات یادشون میافته و میگن.

حالت عادی کم پیش میاد بگن

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
2714

أگه واقعاً بخواي بدوني بله من خودم گاهي ايراد ميگيرم و اون ميگه نه و يا هميشه ميگه زيباتريني و از اين حرفهاي خوب آره خيلي خيلي هم خوشش بياد يهو با يه حالت دلقك وار ميگه زشت 😂😂😂

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

شوهر من تعریف می کنه مخصوصا جلوی خونوادش حالا نه از خوشگلی و خوش هیکلی کلا از همه چیز دستپخت کدبانویی زرنگی البته همش الکیه ها جو میده .آها از چال لپم هم خیلی تعریف می کنه 

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
اره همبشه میگه با اینگه بنظر خودم حوشکل نیستم خمیشه بهم میگه خوشکلی

فقط یه بار بهم گفت اگه زشت بودی ک نمیگرفتمت.همین.

خوش بحالت.گاهی واقعا حس میگنم ب چشمش زشت میام

می دانم که روزهای خوبی در راه است

نه والا. شوهر من که همش میگه دماغت کجه، پوستت تیرس، لاغری، دیگه بخدا زشت و بی روح شدم.

همش عکسای عقدمونو میبینه میگه باید شبیه روز عقد بشی. میگم خب لامصب از بس انرژی میدی بهم روز به روز خوشگل تر میشم.

2706